Turgay Başyayla İle İftar Yolculuğu Canlı İzle!


Turgay Başyayla İle İftar Yolculuğu Canlı İzle!

 

show tv canlı izleAnadolu'nun dört bir tarafından muhteşem lezzetleri ve gelenekleri ekranlarınıza taşıyan Turgay Başyayla İle İftar Yolculuğu, Show TV ekranlarında yıllardır ilgiyle takip edilen bir konsept sağlıyor. Daha öncesinde de Turgay Başyayla tarafından benzer bir konseptle yemek programı ve kültür programı sunumu gerçekleştirilirken, bu programda da yine birçok farklı yöreden renkler Show TV sayesinde ekranlara geliyor.

 

Turgay Başyayla İle İftar Yolculuğu Konsepti Nedir?

 

Turgay Başyayla bahsedildiği şekilde daha önce de yine Show TV ekranlarında benzer bir program konsepti ile sizlere tarih, kültür ve mutfak yolculuğu yaşatmıştı. Bu çerçevede Turgay Başyayla İle İftar Yolculuğu programı konsepti bağlamında da Anadolu'nun gelenekleri, lezzetleri, tarihi ve kültürü ekranlara taşınıyor. Yani program belgesel ve gezi programı tadında keyifli bir sunum sağlıyor.

 

turgay başyayla ile iftar yolculuğu

 

Müzik kariyeri ile Türkiye'nin tanınan isimlerinden biri olan Turgay Başyayla, program sırasında birçok farklı şehirde unutulmuş veya halen korunan lezzetleri birebir ekranlarınıza getirirken, hem yapılışlarını hem de görselliklerini sunuyor. Aynı zamanda yörelerin renkli özelliklerini, kültürlerini, vazgeçilmeyen ve unutulmayan adetlerini birebir tanıtmaya devam ediyor.

 

Turgay Başyayla Kimdir?

 

Her ne kadar tanınan bir isim olsa da yine de Turgay Başyayla kimdir sorusu halen bazı kişiler tarafından merak edilen sorular arasında yer alıyor. Turgay Başyayla 1977 Zonguldak doğumlu olmak ile birlikte Türk Halk müziği sanatçısı ve televizyon programcısı olarak tanınıyor. Aslen Çankırılı olan ünlü sanatçı, eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır.

 

Turgay Başyayla, 2000 yılında Nazlıcan isimli albümünü çıkardıktan sonra Türkiye'de tanınmış ve ardından sanat hayatında yeni albümler ve sinema filmleri ile kariyerini devam ettirmiştir. Hem oyunculuk hem tiyatro konusunda eğitimler almış olmakla birlikte bugüne kadar Ben Patlarsam Eğer, Öz, Yediveren, Saçlarını Taramışsın, Sisteki Sesler Ve 7 gibi birçok albümü yer almaktadır.


18.05.2020