Üç Kuruş 14. Bölüm İzle


Üç Kuruş dizisinin 14. bölümünü full hd tek parça izleyebilirsiniz. Show TV ekranlarının en renkli dizilerinden olan Üç Kuruş’un 14. bölümü hakkında tüm detayları bulabilirsiniz. Üç Kuruş dizisinin 14. bölümünün konusu nedir? Üç Kuruş dizisinin 15. bölümü ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosunda kimler var ve çekimleri nerede gerçekleşiyor? İşte detaylar…

 

1 Kasım 2021 tarihinde Show TV kanalında yayınlanan ilk bölümü ile dikkatleri çeken Üç Kuruş, televizyon ekranlarının en sıra dışı dizileri arasında yer alıyor. Dizinin yeni bölümü (14. Bölüm) 14 Şubat 2022 Pazartesi akşamı yayınlandı. Yayınlanan son bölümüyle pazartesi akşamının reyting sonuçlarında Total izleyici grubunun listesinde yedinci, AB izleyici grubunun listesinde dokuzuncu ve 20+ABC1 izleyici grubunun listesinde ise sekizinci sırada yer aldı.

 

 

Yapım sorumluluğunu Kerem Çatay’ın üstlendiği aksiyon, dram ve polisiye türlerindeki dizinin senaryosunu Murat Uyurkulak ve Damla Serim birlikte yazıyor. Dizinin yapımcılığını Ay Yapım yürütürken, yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturuyor. Tolga Kutluay görüntü yönetmeni olarak görev alırken, Toygar Işıklı dizinin bestelerini hazırlıyor. Dizinin çekimleri İstanbul’un Çayırbaşı ve Beykoz semtlerinde gerçekleşiyor.

 

Üç Kuruş Dizisinin 14. Bölüm Özeti

 

Dizinin 14. bölümünde sona yaklaştığını düşünen Kartal, Efe ve Çetin’den gelen destek ile yeniden toparlanıyor. Kartal Korkmaz’dan intikam almak için peşine düşerken, Efe onu durdurmak için çabalasa da Oktay ile kurduğu bağ sebebiyle zor bir tercih yapmak zorunda kalıyor.

 

Kartal’ın gittiği yolun tehlikeli olduğunu bilen Çetin, Efe’den ona sahip çıkmasını istiyor. Efe Çetin’in tahmin ettiğinden çok daha fazlasını bildiğinin farkına varırken, Bahar Azade ile yüzleşmeye karar veriyor.

 

 

Üç Kuruş dizinin 120 dakika uzunluğundaki, yüksek aksiyonlu anlara sahne olan 14. bölümünü tek parça izlemek için linke tıklayabilirsiniz. İyi seyirler…

 

>>>>>>> ÜÇ KURUŞ 14. BÖLÜM TEK PART İZLE <<<<<<<

 

Üç Kuruş Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan başlıca isimler arasında Uraz Kaygılaroğlu (Kartal Çaka), Ekin Koç (Efe Tekin), Aslıhan Malbora (Leyla Çaka),  Diren Polatoğulları (İrfan Kahraman), Nesrin Cavadzade (Bahar Yöndel Çaka), Civan Canova (Oktay Çaka), Zafer Algöz (Nezih Yöndel),  Nursel Köse (Neriman Çaka) bulunuyor.

 

>>>>>>> ÜÇ KURUŞ CANLI İZLE <<<<<<<

 

Kaçırmak istemeyenler için Üç Kuruş dizisinin 15. bölümü 20 Şubat 2022 Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

 

 


15.02.2022