Üç Kuruş 5. Bölüm İzle


Show TV’nin sevilen dizisi Üç Kuruş’un 5. bölümünü hd tek parça full izleyebilirsiniz. Üç Kuruş dizisinin 6. bölümü ne zaman ve saat kaçta yayınlanıyor? Üç Kuruş dizisinin 5. Bölümünde neler oldu? Üç Kuruş dizisinin 6. bölümünde neler olacak? Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Hepsi ve daha fazlası yazımızın devamında. İşte ayrıntılar…

 

Show TV ekranlarının yeni dizisi Üç Kuruş’un bu hafta 5. bölümü yayınlandı. 30 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanan bölümünde yine birçok heyecanlı sahneler yer aldı.

 

1 Kasım 2021 tarihinden bu yana yayınlanan dizi Show TV’nin iddialı projeleri arasında yer alıyor. Reyting sıralamalarında her hafta kendine iyi bir yer edinmeyi başaran dizinin 6. Bölümün konusu merak ediliyor. Dizinin henüz 6. bölüm tanıtım videosu yayınlanmadı.

 

 

Üç Kuruş Dizisinin 5. Bölüm Özeti

 

Kartal kendisini düğün telaşına kaptırmış, Nezih’in kızıyla evlenerek yakayı kurtarma peşindedir. Komiser Efe ise hala katilin izini sürmektedir. Kartal düğünü tamamına erdirmeye çalışırken katilin hala mahallede olduğundan şüphelenir. İrfan, Efe ve Kartal’ı dâhil ettiği yeni bir plan hazırlarken, Efe Kartal’ın düğün gününde esrarengiz bir mesaj alır.

 

 

>>>>>> ÜÇ KURUŞ 5. BÖLÜM HD TEK PARÇA İZLE <<<<<<<

 

Üç Kuruş Yapım Ekibi

 

Yapım sorumluluğunu Kerem Çatay’ın (Ay Yapım) üstlendiği Üç Kuruş’un senaryosunu Murat Uyurkulak ve Damla Serim birlikte kaleme alıyor. Dram, polisiye ve aksiyon türlerindeki dizinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturuyor. Dizinin bestelerini ise Toygar Işıklı hazırlıyor.

 

Üç Kuruş Oyuncu Kadrosu

 

Çekimleri İstanbul’un Fatih ve Beykoz ilçelerinde gerçekleşen dizinin oyuncu kadrosu da oldukça sevilen isimlerden oluşuyor. Dizinin ana karakterlerini Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu ve Diren Polatoğulları canlandırıyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Aslıhan Malbora, Neslihan Cavadzade, Zafer Algöz, Civan Canova, Nursal Köse gibi ünlü isimler yer alıyor.

 

Her bölümün ayrı şekilde isimlendirildiği Üç Kuruş’un 5. Bölümü “Ben Ferhan” ismiyle yayınlanmıştı. Kaçırmak istemeyenler için Üç Kuruş dizisinin 6. bölümü 6 Aralık 2021 Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

 

 


01.12.2021