Üç Kuruş Canlı İzle


SHOW TV ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş’un yeni bölümünü canlı izleyebilirsiniz. Üç Kuruş dizisi hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını canlitvizle.com kanalı için derlediğimiz yazımızın devamında bulabilirsiniz. Üç Kuruş dizisinin oyuncuları kimler ve konusu nedir? Üç Kuruş dizisinin çekimleri nerede yapılıyor? Üç Kuruş hangi gün ve saatte yayınlanıyor? İşte detaylar…

 

1 Kasım 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Üç Kuruş, Show TV’nin en farklı dizileri arasında yer alıyor. Renkli kostümleri, mekânları ve sürükleyici hikâyesi ile kısa sürede pek çok dizi severin dikkatini çekmeyi başardı.

 

Üç Kuruş Dizisinin Yapım Kadrosu

 

Çekimleri İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı olan Balat semtinde, Sarıyer’de bulunan Çayırbaşı semtinde ve Beykoz ilçesinde bulunan eski kundura fabrikası gerçekleşen dizinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturuyor.

 

Aksiyon, polisiye ve dram türlerinde gezinen Üç Kuruş dizisinin yapım sorumluluğunu Ay Yapım (Kerem Çatay) üstlenirken, senaryosunu ise Damla Serim ve Murat Uyurkulak birlikte yazıyorlar.

 

Bölüm süresi 120 dakika olan Üç Kuruş’un görüntü yönetmenliğini Tolga Kutluay, bestelerini Toygar Işıklı yapıyor.

 

 

Üç Kuruş Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Üç Kuruş dizisinin başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu (Kartal Çaka) ve Ekin Koç (Efe Tekin) yer alıyor. Dizinin ana karakter oyuncularını canlandıran isimler arasında ise Zafer Algöz, Diren Polatoğlu, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora,  Civan Canova ve Nursel Köse buluyor.

 

 “Komiser Halit Kuyucu” rolünü rolüyle karşımıza çıkan Ercan Kesal dizinin ilk bölümü itibariyle veda etti. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Mustafa Kırantepe, , Goncagül Sunar,  Aytaş Uşun, Uğur Yıldıran, Rana Cabbar, Cenk Karagöz, Cüneyt Yalaz, Tuğçe Yolcu ve Volkan Kıran görev alıyor.

 

 

>>>>>> ÜÇ KURUŞ CANLI İZLE <<<<<<

 

Üç Kuruş Dizisinin Konusu Ne?

 

Üç Kuruş dizisi İstanbul’da bulunan Çıngıraklı isimli kurgusal bir Roman Mahallesi’nde aniden ortaya çıkan seri cinayetlere odaklanıyor. Mahallenin bıçkın delikanlısı Kartal ve organize büronun gözü kara komiseri Efe bu cinayetleri işleyen kişiyi bulmaya çalışıyor. Birbirinin ezeli düşmanı olan Kartal ve Efe bu zor durum karşısında işbirliği yapmak zorunda kalıyor.

 

Üç Kuruş, kaçırmak istemeyenler için pazartesi akşamları saat 20.00’de SHOW TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

 

 

 


06.12.2021