Uğur Güneş'in Yeni İmajı Çok Dikkat Çekti!


 

 

 

Uğur Güneş'in Yeni İmajı Çok Dikkat Çekti!

 

 

 

Yakışıklılığı ve oyunculuğu ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Uğur Güneş’in Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılması sevenlerine büyük bir üzüntü yaşatmıştı. Kısa süre sonra yeni dizi müjdesi veren başarılı oyuncu yoğun bir hazırlık sürecine girdi. Uzun süre medyada yer almayan oyuncu, Kısa süre önce sosyal medyaya attığı fotoğraf ile çok beğenildi. Uğur Güneş'in Yeni İmajı Çok Dikkat Çekti! Yeni İmajı Hazırlandığı Dizi İçin Mi? Haberin detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

ugur-gns

 

 

 

Uğur Güneş'in Yeni İmajı Çok Dikkat Çekti! Yeni İmajı Hazırlandığı Dizi İçin Mi?

 

 

 

Atv’nin Perşembe akşamları reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılan Güneş, dizinin Adana’daki çekimlerinden İstanbul’a döndükten sonra sıkı bir şekilde spor yapmaya başladı.Oyuncu, yeni bir dizide oynayacağı için diyet ve spor ile yeni rolüne hazırlanmakta olduğunu yaptığı bir röportaj ile dile getirmiş daha sonra sessizliğini korumuştu.Uğur Güneş, yönetmenliğinin Faruk Teber’in üstlendiği Kanunsuz Topraklar isimli yeni bir dizi ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Fox TV’de yayınlanacak olan dizide başarılı oyuncu, Davut isimli bir madenciye hayat verecek.

 

 

 

ugur-gns

 

 

 

Uğur Güneş’in rol alacağı dizinin çekimlerinin Mayıs ayının ortasında başlaması planlanıyor. Yine bir dönem dizisi olan Kanunsuz Topraklar’ın hikayesi, 1930 senesinde Zonguldak’ta geçmektedir.Usta kalem Zülküf Yücel’in senaryosunu kaleme aldığı dizi için İstanbul’da, dönemin ruhuna uygun bir platonun hazırlıkları da uzun zamandır devam ediyor. Gold Film imzalı dizinin kadın başrol oyuncusunun da Esra Bilgiç olduğu bir süre önce ortaya çıktı. Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrıldıktan sonra sakal bırakmaya başlamış ve sosyal medya hesabını takip edenler, yeni imajının yeni dizisi için olduğunu düşünüyor. Ancak son fotoğraflarında Uğur Güneş’in sakallarını kestiği dikkatlerden kaçmadı.Bıyıklarını da kesen oyuncunun son hali, yeni dizisi için asıl imajının bu şekilde olduğu tahminlerini akıllara getirdi.

 

İşte Uğur Güneş’in son hali…

 

 

 

ugur-gns

 

 

 


02.05.2021