Uyanış: Büyük Selçuklu 8. Bölüm İzle! Melikşah Kutsal Emanetleri Bulabilecek Mi?


 

 

Uyanış: Büyük Selçuklu 8. Bölüm İzle! Melikşah Kutsal Emanetleri Bulabilecek Mi?

 

 

 

trt 1 canlıTrt’de kısa zamanda büyük bir çıkış yakalayarak belirli bir izleyici kitlesine ulaşan Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisi yeni bölümü ile Pazartesi günü saat 20.00’de ekranlarda. Akil Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Emre Konuk’un yaptığı, senaryosu Serdar Özalan ve Emre Konuk tarafından yazılan tarih ve kurgu türündeki tv dizisi Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nu ve Melikşah’ın dönemini anlatmaktadır. Seyircinin pazartesi günlerini sabırsızlıkla beklemesine neden olan Uyanış: Büyük Selçuklu 8.bölümü ile ekranlara geliyor. Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin son bölümünde neler oldu? Uyanış: Büyük Selçuklu 8.bölüm fragmanı ve Uyanış: Büyük Selçuklu 8. Bölüm İzle merak edilen tüm detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

 

>>> UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 8. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

Uyanış: Büyük Selçuklu Son Bölümde Neler Oldu?

 

 

Batinilerin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için  uğraşan Sencer şstediğini elde etmiş ve Batınılerin karanlık yüzünü açık etmiştir. Sencer farkına varmadan Yorgos’un tuzağına düşmüştü. Kardeşinin intikamını almak isteyen Yorgos, Sencer’e yaptıklarının bedelini ödetmek istemiş ve Sencer’i uçurumdan aşağı bırakarak ölüme terk etmiştir. Sağlık durumunun gitgide kötüye gitmesini izlediğimiz sahnelerde, dört diyarda aranan Sencer’den iz bulunamamıştı. Yaralı vaziyette İmamer Rusli efendi tarafından obaya getiren Sencer sonunda kurtulur. Terken’in tuzağına yenik düşen Elçin, umduğunu bulamayarak Melikşah’ın karşısında zor durumda kalır. Elçin’in ihanetiyle yüzleşen Melikşah Elçin’i bir kalemde silip atarak tüm bağlarını koparır. Halkın arasından çıkan fitnecilerin söylediklerini duyan Melikşah Kutsal emanetleri bulmak için meydanda halkın karşına çıkar ve kendi canı üzerine Kutsal emanetleri bulacağına söz verir.

 

 

 

Uyanış:Büyük Selçuklu 8. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

Uyanış:Büyük Selçuklu 8. Bölümde Neler Olacak?

 

 

Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Selçuklu ordusu ve Melikşah’ın ellerinden kaçırılan Kutsal emanetleri bulabilecekler mi? Nizamülmülk’le karşı karşıya gelen Sencer arasında ipler kopuyor mu? Melikşah’a karşı gelen Terken’in planı ne ? Kaçırılan Turna bulunabilecek mi? Elçin ve Tapar düştükleri tuzaktan kurtulabilecek mi?

 

 

uyanış büyük selcuklu

 

 

Uyanış:Büyük Selçuklu 8.Bölüm 16 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’de Trt 1’de.

 


16.11.2020