Uyanış: Büyük Selçuklu 9. Bölüm İzle ! Melikşah, Başulu Hatunu Tanıyabilecek mi?


 

Uyanış: Büyük Selçuklu 9. Bölüm İzle ! Melikşah, Başulu Hatunu Tanıyabilecek mi?

 

TRT 1 Canlı İzleTrt’de kısa zamanda büyük bir çıkış yakalayarak belirli bir izleyici kitlesine ulaşan Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisi yeni bölümü ile Pazartesi günü saat 20.00’de ekranlarda. Akil Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Emre Konuk’un yaptığı, senaryosu Serdar Özalan ve Emre Konuk tarafından yazılan tarih ve kurgu türündeki tv dizisi Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nu ve Melikşah’ın dönemini anlatmaktadır. Seyircinin pazartesi günlerini sabırsızlıkla beklemesine neden olan Uyanış: Büyük Selçuklu 9. Bölümü ile ekranlara geliyor. Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin son bölümünde neler oldu? Uyanış: Büyük Selçuklu 9.bölüm fragmanı ve Uyanış: Büyük Selçuklu 9. Bölüm İzle merak edilen tüm detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

 

Uyanış: Büyük Selçuklu

 

 

 

Uyanış: Büyük Selçuklu Son Bölümde Neler Oldu?

 

Yorgos’un hain pususuyla ağır yaralanan Sencer dört bir tarafta aranıp ordu tarafından bulunamadı. Tapar onu kayalıklarda bulup iyileştirip Kınık Obasına getirdi. Başulu yıllar sonra tekrar gördüğü oğlu Tapar’a sarıldı. Ağır yaralanan Sencer’i iyileştirmek için şifalı ot toplamaya giden Turna, ormanda Yorgos’la karşılaşır. Dirense de Yorgos’un elinden kurtulamayan Turna Yorgos tarafından kaçırılır. Öte yandan sarayda kadınlar arasındaki savaşı araştıran Seferiye, Terken’in Elçin’i nasıl oyuna getirdiğini öğrenmeye çalışır. Terken’in can yoldaşı herşeyini bilen Firdevs’i alı koyar. Isfahan’da halkı kargaşa ve galeyana getirenleri ortaya çıkarıp cezalandırmalarını sağlayan Hasan Sabbah, bu eylemiyle Melikşah’ı şüphelendiri. Ve Hasan Sabbah’ı karşısına alan Melikşah açıkça Hasan Sabbah’ı tehdit eder. Kutsal emanetlerin Bizans’a geçtiğini duyan Melikşah, emanetleri kurtarmak için Tapar’a görev verir.

 

 

 

>>> UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<< 

 

 

 

Uyanış:Büyük Selçuklu 9. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

Uyanış:Büyük Selçuklu 9. Bölümde Neler Olacak?

 

İyileşip ayağa kalkar kalkmaz Turna’yı bulmak için yola koyulan Sencer, hain pusuyla Turna’ya okla suikas düzenlemişlerdi. Turna yaşadığı hain ok saldırısından kurtulabilecek mi? Sencer Turna’yı bırakıp Yorgos’da olduğu öğrenilen  Kutsal emanetlerin peşine düşecek mi? Melikşah tarafından köşeye şıkıştırılan Hasan Sabbah kendi örgütünü kuruyor Hasan Sabbah’ın oyunlarını Melikşah öğrenebilecek mi? Melikşah ve Başulu Hatun karşılayacak Peki Melikşah karısını tanıyabilecek mi?

 

 

 

Uyanış: Büyük Selçuklu

 

 

 

Uyanış:Büyük Selçuklu 9.Bölüm 23 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’de Trt 1’de.


23.11.2020