Yaprak Dökümü Dizisi Yeniden Yayınlanıyor


Yaprak Dökümü dizisinin hayranlarını sevindirecek bir gelişme yaşandı. Yaprak Dökümü dizisi unutulmaz bölümleri ile yeniden yayınlanacak. Yaprak Dökümü ile ilgili merak ettiğininiz pek çok şeyi yazımızın devamında bulabilirsiniz. Yaprak Dökümü dizisi hangi gün ve saatte yayınlanacak? Yaprak Dökümü dizisinin konusu nedir ve oyuncuları kimler? İşte ayrıntılar.

 

Yaprak Dökümü dizisi bir döneme damgasını vuran başarılı bir yapım olarak tarihteki yerini koruyor. 2006  - 2010 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi oldukça sevilmişti. 5 sezon boyunca izleyici karşısına çıkan dizi yeniden izleyici ile buluşacak. Unutulmaz dizinin tüm bölümleri hafta içi her gün saat 11:00’de yayınlanacak.

 

İlk olarak 13 Eylül 2006 tarihinde izleyici karşısına çıkan dizi, 29 Haziran 2010 tarihinde yayınlanan 174. bölümü ile sevenlerine veda etmişti. Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı romanından uyarlanan dizinin çekimleri İstanbul, Adapazarı, Afyonkarahisar, Milano ve Trabzon’da gerçekleşti.

 

 

Yaprak Dökümü Dizisinin Yapım Ekibi

 

Aile ve dram türündeki dizinin yapım sorumluluğu Ay Yapım üstlenirken, yapımcı olarak Kerem Çatay, yönetici yapımcı olarak Özlem Yurtsever görev aldı. Bölüm süreleri 60 ile 90 dakika arasında değişen dizinin senaryosunu Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu birlikte kaleme aldılar. Dizinin yönetmenliğini Mesude Erarslan, bestelerini ise Toygar Işıklı yaptı.

 

Yaprak Dökümü Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Dizinin ana karakterlerini canlandıran oyuncular arasında Halil Ergün (Ali Rıza Tekin), Güven Hokna (Hayriye Tekin), Bennu Yıldırımlar (Fikret Tekin Başsoy), Deniz Çakır (Fethunde Güven), Tolga Karel (Oğuz Ayhan), Caner Kurtalan (Şevket Tekin), Hasan Küçükçetin (Şevket Tekin), Gökçe Bahadır (Leyla Tekin) ve Fahriye Evcen (Necla Tekin Aydınoğlu) yer alıyor.

 

Ayrıca Seda Demir, Bedia Ener, Başak Sayan, Yusuf Atala, Ahmet Saraçoğlu, Güler Ökten, Nezih Tuncay, Mustafa Avkıran, Uğur Kıvılcım, Neslihan Atagül, Ege Aydan, Ayberk Pekcan gibi isimler de dizinin oyuncu kadrosunda görev alıyor.

 

 

>>>>>> YAPRAK DÖKÜMÜ CANLI İZLE <<<<<<

 

Yaprak Dökümü Dizisinin Konusu

 

Dizi, kaymakamlık görevinden istifa edip İstanbul’a taşınan Ali Rıza Bey, eşi ve beş kızının yaşamına odaklanıyor. Ailenin yeni hayat şartlarındaki zorluklar onları çeşitli çıkmaZlara sürükleyecek, karşılaştıkları olaylar karşısında bir yaprak dökümü yaşanacaktır.

 

Kaçırmak istemeyenler için Yaprak Dökümü dizisinin tekrar bölümleri hafta içi her gün saat 11.00’de izleyici karşısına çıkacak.

 


15.01.2022