Yargı Canlı İzle


Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı’yı canlı izleyebilirsiniz. Yargı dizisi hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Yargı dizisinin çekimleri nerede yapılıyor? Yargı dizisinin konusu ne? Yargı dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanıyor? Yargı dizisi hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını sizler için araştırdık. Detaylar yazımızın devamında…

 

Kanal D’nin yeni dizisi Yargı 19 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan ilk bölümünden bu yana Reyting yarışlarında daima zirveye oynuyor. Dizi severleri kısa sürede etkisi altına alan dizi son haftaların en çok konuşulanları arasında yer alıyor.

 

Yargı Dizisinin Ekibinde Kimler Yer Alıyor?

 

Psikoloji, gerilim, polisiye ve dram türlerinde gezinen dizinin senaryosunu Kara Para Aşk, Zemheri, Sıla, Karagül gibi yapımlardan hatırladığımız Altın Kelebek Ödüllü senarist Sema Ergenekon kaleme alıyor. Çekimleri İstanbul’da devam Yargı dizisinin yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin oturuyor. Aynı zamanda Oyunculuk da yapan Ali Bilgin daha önce Ufak Tefek Cinayetler, Menajerimi Ara, Ada Masalı gibi büyük yapımlarda yönetmen olarak görev aldı.

 

Yargı dizinin yapım sorumluluğunu Kerem Çatay (Ay Yapım) üstleniyor. Dizinin görüntü yönetmeni olarak Yalçın Avcı görev alırken, bestelerini Toygar Işıklı yapıyor.

 

 

Yargı Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

 

Yargı dizsinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz birlikte yer alıyorlar. Kaan Urgancıoğlu “Savcı Ilgaz Kaya” isimli karakteri canlandırırken, Pınar Deniz ise “Avukat Ceylin Erguvan Kaya” olarak karşımıza çıkıyor.

 

Yargı’nın oyuncu kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Mehmet Yılmaz Ak, Başak Gümülcinelioğlu, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Ece Yüksel, Cezmi Baskın, Arda Anarat, Zeyno Eracar, Özlem Çakar gibi ünlü isimler yer alıyor.

 

 

>>>>>>> YARGI CANLI İZLE <<<<<<<

 

Yargı Dizisinin Konusu Ne?                  

                                         

Savcı Ilgaz Kaya ve Avukat Ceylin Erguvan Kaya’nın yolu hiç beklemedikleri anda bir cinayet vakası soruşturmasında kesişir. Cinayetin ardındaki sır perdesinin aralanması için birlikte hareket etmek zorunda kalan ikili, aslında birbirlerine taban tabana zıt karakterlerdedir. Yaşanan olaylar sonucu her ikisinin de hayatları geri döndürülemez bir şekilde değişecektir.

 

Kaçırmak istemeyenler için Yargı dizisi her Pazar saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyici ile uluşuyor.

 

 


18.11.2021