Yargı Yeni Bölüm İzle


Kanal D ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Yargı’nın yeni bölümünü canlı izleyebilirsiniz. Yargı dizisi ve yeni bölümü ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yargı dizisinin oyuncuları kimler ve konusu ne? Yargı dizisinin çekimleri nerede gerçekleştiriliyor? Yargı dizisinin yeni bölümü hangi gün ve saatte yayınlanıyor? Yargı dizisi hakkında merak ettiğiniz pek çok şeyi sizler için araştırdık. Detaylar yazımızın devamında…

 

19 Eylül 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında yayınlanan ilk bölümü ile çok sevilen Yargı, dizi severlerin listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Günden güne başarısını yükselten dizi, şu sıralar Kanal D ekranlarının en başarılı yapımları arasında bulunuyor. Oldukça iyi reyting sıralamaları elde eden dizi, Cumartesi akşamları için etkili seçeneklerden birisi olarak yoluna devam ediyor.

 

Yargı Dizisinin Ekibi

 

Psikoloji, gerilim, polisiye ve dram türlerinde gezinen dizinin yapım sorumluluğunu Ay Yapım üstlenirken, Kerem Çatay yapımcı olarak görev alıyor. Dizinin senaryosunu Sema Ergenekon kaleme alıyor. Ergenekon daha önce Kara Para Aşk, Karagül, Sıla ve Zemheri gibi projelerle tanınıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin yer alırken, görüntü yönetmenliğini Yalçın Avcı, bestelerini Toygar Işıklı yapıyor. Bölüm süreleri ortalama 140 dakika süren dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşiyor.

 

 

 Yargı Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Yargı dizisinin başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu paylaşıyorlar. Kaan Urgancıoğlu “Savcı Ilgaz Kaya” karakteri ile izleyici karşısına çıkarken, Pınar Deniz ise “Avukat Ceylin Erguvan Kaya” isimli karakteri canlandırıyor.

 

Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Mehmet Yılmaz Ak, Hüseyin Avni Danyal, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Özlem Çakar, Onur Durmaz, Cezmi Baskın, Arda Anarat, Zeyno Eracar, Ece Yüksel gibi isimler görev alıyor.

 

 

>>>>>>> YARGI CANLI İZLE <<<<<<<

 

Yargı Dizisinin Konusu                                                                    

 

Birbirlerine tamamen zıt karakterler olan Savcı Ilgaz Kaya ve Avukat Ceylin Erguvan Kaya’nın yolu bir cinayet vakasında kesişiyor. Cinayeti çözmek için birlikte hareket etmek zorunda kalan ikili, başlangıçta birbirlerine zoraki katlansalar da zamanla aralarında sıkı bir bağ oluşuyor. Soruşturma sürecinde başlarına gelen olaylar hayatlarını geri döndürülemez bir biçimde değiştiriyor.

 

Yargı dizisinin yeri bölümleri her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor.

 

 


16.01.2022