Zahide Yetiş Ve Mustafa Karataş'la Canlı İzle!


Zahide Yetiş Ve Mustafa Karataş'la Canlı İzle!

 

show tv canlı izleGünlük yaşam program konsepti sayesinde tanınan ve önemli bir yere sahip olan Zahide Yetiş tarafından hazırlanarak dini bir konsept ile ekranlara getirilen Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş'la, Show TV ekranlarında beğenilen bir yayın oluşturuyor. Sunuculuğu Zahide Yetiş tarafından yapılan programda, Prof. Dr. Mustafa Karataş önemli konularda dini cevaplar sağlayarak, izleyicilerin daha fazla bilgi sahibi olmasını ve endişelerinden kurtulmasını sağlıyor.

 

Zahide Yetiş Ve Mustafa Karataş'la Konsepti Nedir?

 

Düzenli bir sohbet programı olarak yayınlanan Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş'la programı her hafta Cuma günü kendine has konseptiyle seviyeli bir şekilde yayınlanmaya devam ediyor. Program konsepti gereği dini paylaşımlar gerçekleştirilirken, Prof. Dr. Mustafa Karataş bu dini paylaşımlar çerçevesinde kurallara uygun ve bilgi dolu bir anlatım sağlıyor.

zahide yetiş ve mustafa karataş ile

Canlı telefon bağlantıları, sosyal medya üzerinden yöneltilen sorular ve Zahide Yetiş tarafından hazırlanmış soru listesi ile birlikte Prof. Dr. Mustafa Karataş soruları merak edilen çerçevede yanıtlamaya çalışıyor. Bu bağlamda dini konular ile ilgili Kur'an-ı Kerim ve Peygamberimiz Hz. Muhammed tarafından miras bırakılan sünnetler ya da hadisler göz önünde bulunduruluyor. Yılın 365 günü aklınıza gelebilecek farklı dini konular ve merak ettiğiniz ayrıntılar hakkında her cevabı bulabileceğiniz bir program konsepti hazırlanıyor.

 

Mustafa Karataş Kimdir?

 

Neredeyse tüm Türkiye tarafından tanınan Zahide Yetiş tarafından sunulan programda özellikle Mustafa Karataş kimdir sorusu da cevabı aranan sorular arasında yer alıyor. 20 Mart 1961 Sivas Gürün ilçesinde doğmuş olan Mustafa Karataş, daha sonrasında eğitimine Karabük'te İmam Hatip Lisesi'nde devam etmiştir. İstanbul Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun olduktan sonra Hadis kürsüsünde yüksek lisans, doktora ve ardından doçentlik gerçekleştiren Karataş, 2013 yılında Hadis kürsüsünde profesör unvanı almıştır.

 

Bugün İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hadis Anabilim Dalı Başkanı olmakla birlikte birçok farklı önemli görevlerde de yer alan Prof. Dr. Mustafa Karataş günümüze kadar binlerce talebe yetiştirmiştir. İlmi açıdan birçok eseri yayınlanmış olan Karataş, ayrıca uzun yıllardan bu yana Zahide Yetiş ile birlikte Show TV ekranlarında dini program sunumu yapmaktadır.


18.05.2020