Dolunay TV Canlı İzle

32
tam ekran!

Dolunay TV

Daha önce Muhacir TV adı altında yayın yapan Dolunay Int TV, pek çok ülkeden oldukça sadık bir izleyici kitlesine sahip. Muhacir TV ismi altında yayın yaptığı dönemde, RTÜK lisansı nedeniyle yaşadığı problemlerden rekor düzeyde ceza alan kanal, ismini değiştirerek yeni lisansı ile faaliyetlerine başladı. Yayın politikalarında herhangi bir değişime gitmeyen kanal, önceden olduğu gibi dini içerikli bir yayın akışı tercih etmekte.


Dolunay Int Tv, 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapmakta. Bu yayınların tamamı dini içerikli olup, gündüz saatlerinde kadınlara özel bilgilendirici programlar ekrana getiriyor. Özellikle gündüz kuşağında sağlıklı yaşam ve kadınlara yönelik programlara ağırlık veren Dolunay Int TV, akşam kuşağında dini söyleşiler ekrana getirmekte. Kanal, reklam aralarında ve zaman zaman programlar içerisinde tele marketing uygulamalarına da yer veriyor. Kanal, Turksat 3A uydusu kapsamında, pek çok ülkeden izlenebiliyor. Türkiye, KKTC ve Azerbaycan’da sorunsuz olarak izlenebilen Dolunay Int TV, Avrupa ülkelerinde ve Rusya’nın bir bölümünden de ulaşılabilir durumda. Kanalın herhangi bir karasal yayını mevcut değil.


Rtük tarafından lisanssız yayın yaptığı gerekçesiyle ceza aldıktan sonra isim değiştiren Dolunay Int Tv, yeni ismi ile uygun lisansı aldıktan sonra yayın hayatına devam etmekte. Uluslararası çok sayıda izleyicisi olan kanal, tüm Avrupa ve çevre ülkelerdeki Türkçe konuşan kitleye yönelik yayınlar ekrana getiriyor. Kanala ait programlar İstanbul’da çekilmekte.


Etiketler : dini kanalı, dolunay int izle, dolunay tv canlı yayın seyret, hd, kesintisiz
Kategori : Dini

Dolunay TV DİZİLERİ

Dolunay TV PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Dolunay TV
  • Merkez İstanbul
  • Web http://dolunaytv.net
  • E-mail [email protected]
  • Telefon Bilinmiyor.
  • Adres Bilinmiyor.
Dini Kanallar