Ful TV Canlı İzle

9
tam ekran!

Ful TV

Tamamen dini programlar üzerine kurulu bir kanal olan Ful TV, 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapmakta. Yakın bir tarihte kurulan kanal, tüm Türkiye'den geniş bir izleyici kitlesine hitap ediyor. Çoğunlukla muhafazakar insanlara hitap eden kanal, Türkiye harici, yurt dışından da oldukça talep almakta. Canlı yayınlanan programlara yoğun ilgi gösteren izleyiciler, sorularını telefon veya sms yoluyla iletmekte. Ful TV, Turksat uydusu üzerinden yayın yapıyor. Kanal, uydunun kapsadığı tüm Avrupa ülkelerinde ve Türkiye'nin tamamında izlenebiliyor. Rtük tarafından verilen frekans lisansına sahip olan Ful TV, Türksat uydusu üzerinden tüm ülkelere yayın yapma hakkına sahip. Bu ülkelere ek olarak, KKTC ve Azerbaycan'da da Ful TV'yi izleyebilirsiniz.


Kanal tüm programlarında Türkçe dilde yayın yapıyor. Ancak, programların yapısı gereği, Arapça'ya da yer verilmesi gerektiği için, kanalda iki dil kullanıyor denebilir. Sunucular ve program konukları Türk olmakla birlikte, yapımlar esnasında kullanılan tüm dil Türkçe. Kanal, çevre ülkelere de hitap etmesine rağmen, yayınlar tamamen Türkiye odaklı hazırlanmakta. Ful TV, gerek gündüz, gerek akşam kuşağında tamamen dini içerikli yayınlara yer veriyor. Gündüzleri sohbet ve söyleşi havasında geçen programlar, akşam saatlerinde daha çok dua seanslarını içeriyor. Bunlara ek olarak, kanalda ilahi yayınları ve canlı ilahi performansları izlemek de mümkün. Ful TV, özellikle gecenin ileri saatlerinde, yayın akışını islami filmler ile doldurmakta. Canlı yayınladığı hiçbir programın tekrarını yayınlamayan kanal, tüm ısrarlara rağmen tekrar program yayınına girmiyor.


Ful TV, herhangi bir ücretli yayın platformunda mevcut değil. Yalnızca Türksat uydusu üzerinden yayın yapan kanal, ücretsiz ve şifresiz olarak izlenebiliyor. Aynı şekilde, kanala ait herhangi bir karasal yayın da bulunmuyor.


Etiketler : fultv, ful, dini kanallar, dini kanal
Kategori : Dini

Ful TV DİZİLERİ

Ful TV PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Ful TV Yayıncılık A.Ş
  • Merkez İstanbul
  • Web Bilinmiyor.
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 634 65 65
  • Adres Bilinmiyor.
Dini Kanallar