Haber Global Canlı İzle

tam ekran!

Haber Global

Haber Global


            Eylül 2018 tarihiyle yayın hayatına devam eden Haber Global TV, Azerbaycan merkezli bir yayın kanalıdır. 21 Eylül 2018 tarihiyle test yayınına başlayan Haber Global, Genel Yönetmen Suat Toktaş ve deneyimli gazeteciler eşliğinde büyük bir ekiple haber dünyasının tam ortasından girdi. Azerbaycan ve Türkiye kardeşliğiyle bilinen iki ülkenin iş birliği içinde oluşturulan ekip arkadaşları ile ülke gündemi hakkında bilgi verecek olan kanal, ne olup bittiğini izleyiciyle birlikte anlamayı vaat ediyor.

            Türkiye’nin Yeni Haber Kanalı ve İçinde Haber Var sloganlarıyla kendini gösteren Haber Global TV, Global Media Group Prodüksiyon Televizyon Yayıncılık A.Ş. tarafından yayına hazırlanır. Yönetim Kurulu Başkanı Elnur Abdullayev, Genel Müdür Mammad Gulmammadov ile yayın hayatına devam ederken aşina olunan pek çok yüzü de ekranlara getirmekte.

Haber Global Kanal Frekansı

Uydu yayınından Türksat 4A, Frekans: 12245 mhz, Pol: Horizontal, Symbol rate: 27500, Fec: 5/6 ayarıyla;
D-Smart’da 53. Kanal’dan;
Digitürk’de 47. Kanal frekanslarıyla ekranlarda yerini edindi. Kullandığınız uydu ya da yayın cihazınıza göre Haber Global kanalına ulaşabilirsiniz.

Yayın yaptığı günden beri büyük ses getiren ve yeni ve tarafsız haberciliğe ses olan Haber Global Tv izleyicilerin dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

Haber Global Programları

            Haber Global TV izleyicilerine kesintisiz haber akışı sağlıyor. Sabah günaydın haberleriyle başlayan kanal gece boyunca gündemi tartışmaya devam ediyor. Sabah 6 haberleri Seda Selek eşliğinde izleyicileriyle buluşuyor. 9’dan 13’e kadar ise Erhan Ertürk ekran karşısına geçiyor ve izleyicilerine “Haberin Saati Olmaz Haber Saatleri Olur” programıyla sesleniyor.

            Öğleden sonra ise haber gündemi verilmeye devam ediliyor. Ekonomi, kurların tartışıldığı; milletvekilleri, bakanların açıklamaları ekran karşısında an be an sizlerle olma özelliği taşıyor. Bu haber kanalında gündemden haberdar olmak için akşam haberlerini beklemenize gerek yok. Canlı yayın eşliğinde gündem tartışmaları değerli izleyiciler ile karşılıklı akmaya devam ediyor.
Akşam haberleri içinse tanınan ve sevilen Ekin Olcayto ekran karşısına geçiyor. Ana Haber Bülteni her kanalın vazgeçilmezi olduğu gibi Haber Global TV yayın akışının da bir parçası haline gelmekte. Ekin Olcayto ise değerli sunum ve yorumlarıyla zenginlik katıyor.

            Hafta sonu cumartesi ve Pazar biraz nefes alıp hayata dair güzellikleri görmek adına Ceren Akdağ ile Hayat Sana Güzel programı değerli izleyicileriyle buluşmak için bekliyor olacak.

Kategori : Haber

Haber Global DİZİLERİ

Haber Global PROGRAMLARI

Haber Kanalları