Kanal Tek Canlı İzle

12
tam ekran!

Kanal Tek

2013 yılında, uydu üzerinden yayın hayatına başlayan Kanal Tek, tüm dünya çapında oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip. Kanal, özellikle Avrupa’da pek çok kişi tarafından takip ediliyor. Yayın içeriği olarak tamamen dini yayınlar içeren Kanal Tek, gündüz kuşağında sağlık programları da ekrana getirmekte. Genel olarak bitkisel beslenme ve sağlıklı yaşam üzerine kurulu olan gündüz kuşağında, canlı ilahilerin söylendiği ve kadınlar ile ilgili konularda söyleşilerin yapıldığı yapımlar da mevcut.


Kanal Tek, akşam kuşağında pek çok ünlü din alimini konuk eden programlar ekrana getiriyor. Kanalın iç yapımları tarafından kameraya alınan bu programlar, büyük bir takipçi kitlesine sahip. Kanal Tek’e ait tüm iç yapımlar, İstanbul’da yer alan stüdyolarda üretilmekte. Günün her saati yayın yapan kanalda, çoğu zaman dini filmlere ve kısa dizilere rastlamak mümkün. Bu yayınların tamamı dış yapım olarak hazırlanmakta.


Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapan kanal, Türkiye, Azerbaycan, KKTC ve tüm Avrupa’dan izlenebiliyor. Canlı yayınlar sırasında soruları kabul eden kanal, özellikle Almanya’da oldukça büyük bir izleyici kitlesi bulunuyor. Türksat 4A platformu dışında herhangi bir yayını bulunmayan Kanal Tek, sosyal medya hesaplarından uzun süredir Kablo TV'ye dahil olmaya çalıştığını yayınlasa da konu ile ilgili herhangi bir ilerleme kaydedebilmiş değil. Kanalın sosyal medyada oldukça geniş bir takipçi kitlesi bulunuyor.


Etiketler : dini kanallar, kanal tek, kanaltek, canlı izle, hd, dini
Kategori : Dini

Kanal Tek DİZİLERİ

Kanal Tek PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Kanal Tek
  • Merkez İstanbul
  • Web http://www.kanaltektv.com
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0216 491 60 96
  • Adres Aydıntepe Mahallesi. Sevindik Sokak. Sümer Medya Plaza. No: 14/1 Tuzla - İstanbul
Dini Kanallar