Kanal Yalova Canlı İzle

25
tam ekran!

Kanal Yalova

Yayın hayatına, bölgesel bir haber televizyonu olarak başlayan Asya TV, yayına girdiği ilk yıllarda yalnızca internet üzerinden yayın yapmaktaydı. 2012 yılından sonra, yaklaşık 3 yıl kadar internet üzerinden haber yayınına devam eden Asya TV, bir süre sonra RTÜK yayın lisansı kazanarak frekans üzerinden yayın yapmaya başladı. Frekans hakkını elde ettikten sonra, yayın hayatına farklı bir isim ve yayın konseptiyle devam etti. Asya TV, 2015 yılında adını Kanal Yalova olarak değiştirdi. Kanal Yalova, önceden olduğu gibi, Yalova ve çevresinde yaşanan olayları haber bültenlerine aktarıyor. Yerel bir televizyon kanalı olan Kanal Yalova, özellikle adını aldığı bölgede oldukça popüler. Buna ek olarak, Kanal Yalova, bölgenin tek televizyonu olması nedeniyle fazlasıyla ilgi görüyor.


Kanal, internet televizyonu olarak, Asya TV adı altında yayın yaptığı dönemde film ve müzik programlarını yayın akışına alsa da, Kanal Yalova olarak daha farklı bir yayın politikası izliyor. Kanal Yalova'da sadece Türkçe dilinde programlar mevcut. Aynı şekilde, kanal sadece Türkiye'den izlenebilecek şekilde yayın haklarına sahip. Ancak uydu üzerinden yayın yaptığı için Türksat uydusunun kapsama alanındaki tüm ülkelerden Kanal Yalova'nın yayın frekansına erişmek mümkün. Kanalın yayın akışında haber programları öncelikli. Özellikle bölgesel haberlere ağırlık veren kanal, aynı zamanda Türkiye'den haberlere de yer veriyor. Haber programları dışında, halkla röportajlar yapan kanal, gündemdeki her konuda Yalova halkının görüşlerini aldığı özel bir programa sahip.


Kanal Yalova, karasal yayında yer almıyor. Aynı şekilde herhangi bir ücretli platformda da yayın yapmayan kanalı izlemenin tek yolu uydu. Uydu üzerinde, Türksat 3A'da frekansa sahip olan Kanal Yalova, standart görüntü kalitesinde yayın yapmakta. Bölgenin tek televizyonu olması nedeniyle, Yalova halkı tarafından çok izlenen Kanal Yalova, genel olarak bölge halkına odaklanmış durumda. Kanal, genellikle bölgenin ihtiyaçlarını ve halkın düşüncelerini dile getiren programlara yer veriyor. Özellikle Yalova bölgesinden izlense de, başka şehirlerde yaşayan ve memleket hasreti gidermek, neler olup bittiğini öğrenmek isteyen Yalovalılar da bu kanala özel ilgi göstermekte.


Etiketler : kanal yalova, yalova tv, canlı, yerel kanallar, tv77, tv 77, asyatv, asya tv
Kategori : Yerel

Kanal Yalova DİZİLERİ

Kanal Yalova PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan KANAL YALOVA YAYINCILIK AŞ.
  • Merkez Yalova
  • Web http://www.kanalyalovatv.com
  • E-mail [email protected]
  • Telefon Bulunmuyor.
  • Adres İstanbul
Yerel Kanallar