38 Kent TV Canlı İzle

18
tam ekran!

38 Kent TV

Kayseri'de faaliyet gösteren yerel televizyonlardan 38 Kent TV, 2017 yılından beri yayın hayatına devam ediyor. 38 Kent TV, ilk test yayınını 1 Şubat 2017'de gerçekleştirdi. Işık Radyo Televizyon bünyesinde faaliyetlerini devam ettiren kanal, Kayseri merkezli yayın yapıyor olsa da, Orta Anadolu'nun tamamının izleyeceği türden yayınları ekrana getirmek hedefiyle faaliyetlerine devam ediyor. 38 Kent TV, Kayseri'de yayın yapan 7 yerel televizyondan biri. Kanal, diğerlerine kıyasla yeni olmasına rağmen diğer kanallardan çok daha büyük bir izleyici kitlesine sahip. Kanal, tüm içeriklerini, iç yapım olarak kendine ait stüdyolarda hazırlıyor ve bu stüdyolarda çok sayıda personel istihdam ediyor.

 

Kanalın yayınlarının büyük kısmı haber temasına sahip, gündüz ve akşam kuşağında saat başı haber bültenleri ekrana geliyor. Bunun dışında, güne başlarken gazete manşetlerinin verildiği bir programa sahip olan 38 Kent TV, gündüz kuşağında daha çok kadınlara yönelik eğitici yayınlar ekrana getiriyor. Gündüzleri ekrana gelen “Tuğba ile her sabah” programı, kanalın en çok izlenen programı olma özelliğine sahip. Akşamları ise kanalda dini ve siyasi programlar ekrana gelmekte. Gece kuşağı ise haber bültenleri haricinde belgesel ve eski Yeşilçam filmleri ağırlıklı.

 

 

38 Kent TV, kurulduğu günden beri bir yerel televizyon olmaktan ziyade bölgesel bir izleyici kitlesine ulaşmaya çalışıyor. Bu doğrultuda “Orta Anadolu'nun uydu televizyonu” sloganı ile faaliyet gösteren kanal, yayınlarında sadece Kayseri değil, Anadolu'nun diğer illerinden de bahsediyor. Bu durum özellikle haber bültenlerinde etkisini hissettiriyor. Farklı şehirlerden pek çok kişi, 38 Kent TV'nin haber bültenlerini takip ediyor. Kanal, haber bültenlerinde ulusal ve yerel olarak iki bölümde ekrana geliyor. Yerel haberlerde sadece Kayseri'deki olaylardan değil, aynı zamanda çevre illerden de bahsedilmekte. 38 Kent TV'nin herhangi bir karasal yayını mevcut değil. Tüm yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden yapan kanal, Türkiye'nin her yerinden ücretsiz olarak izlenebiliyor. Kanalın herhangi bir karasal yayını olmadığı gibi, aynı zamanda ücretli yayın platformlarından da izlenemiyor.


Etiketler : tv 38 canlı yayın, kent tv 38 canlı izle, yerel kanallar, kayseri kanalları

 

Kategori : Yerel

38 Kent TV DİZİLERİ

38 Kent TV PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Işık Radyo Televizyon Basın Yayın A.Ş
  • Merkez Kayseri
  • Web http://www.38kenttv.com.tr
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0352 231 80 29
  • Adres Camikebir Mahallesi. Park Caddesi. Vakıf Gökdelen İş Merkezi. Kat: 10. Melikgazi – Kayseri
Yerel Kanallar