Ntv Spor Canlı İzle

234
tam ekran!

Ntv Spor

Türkiye’nin en çok izlenen spor kanalları arasında ilk sıradadır. Gün içerisinde, birçok spor dalında canlı ve bant kayıtları yapmaktadır. Haber tadında birçok spor programı da bulunan NTV Spor, yayın hayatına 21 Mart 2008’de başlamıştır. Doğuş Yayın grubu iştiraki olan bu kanal, Ferit Şahenk tarafından kurulmuş ve tüm yayın hakları Katar merkezli Beinsport’a 2017 yılında devredilmiştir. 16:9 SDTV ve 1080i HDTV formatlarında yayın formatını destekler.

 

NTV spor, ulusal ve uluslar arası birçok ligdeki maçları naklen yayınlayan medya platformudur. Bu sayede, kısa sürede spor severlerin beğenisini toplamış ve gün içerisinde en çok takip edilen kanallardan biri olmuştur. NTV Spor, aralarında Rıdvan Dilmen, Mehmet Demirkol, Güntekin Onay, Ali Gültiken, Bağış Erten, Banu Yelkovan gibi güçlü sunucu ve yorumcuları da bünyesinde barındırmaktadır.

 

 

25 Haziran 2011’de NTV Spor HD kanalı ile HD yayın platformunda da izleyicileri ile buluşmakta olan NTV Spor, birçok medya araçlarını da aktif olarak kullanmaktadır. Ayrıca, ntvspor.net adında bir web adresi bulunmakta olan spor kanalının, anlık dijital spor kanalı olarak da kullanıldığı bilinmektedir.


Etiketler : ntvspor canlı yayın, kesintisiz, donmadan hd izle, canlı tv izle

 

Kategori : Spor

Ntv Spor DİZİLERİ

Ntv Spor PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Doğuş Medya Grubu
  • Merkez Maslak/Sarıyer/İstanbul
  • Web www.ntvspor.net
  • E-mail [email protected]
  • Telefon (0212) 335 00 00
  • Adres Ahi Evran Caddesi, No:4, Maslak İstanbul
Spor Kanalları