Nurs TV Canlı İzle

45
tam ekran!

Nurs TV

Nurs TV, resmi yayın lisansını 1 Mart 2009 tarihinde alarak yayın hayatına başladı. Daha önce Çınar FM adı altında, radyo kanalı olarak faaliyet gösteren Nurs TV, Türksat uydusu üzerinden yayın lisansını almasıyla birlikte, pek çok alanda yayın yapan bir televizyon kanalı halini aldı. Başlangıçta şifalı bitkiler ve buna benzer programlar yapan Nurs TV, bir süre sonra yayın akışını değiştirerek, film yayınları yapmaya başladı. Eski Türk filmlerini yayınlayan kanal, bir müddet sonra tamamen farklı bir konsept izleyerek, canlı program yayınlarını yayın akışına dahil etti.


Nurs TV, genel olarak dini programlara yer veren bir televizyon kanalı olarak yayın hayatına devam ediyor. Pek çok kategoride, konuklarla birlikte yaptığı sohbetlerle akşam kuşağını dolduran Nurs TV, gündüzleri birkaç canlı yayın programı haricinde, genel olarak ilahi programları yayınlamakta. Programlar haricinde ve reklam aralarında tele marketing yayınları yer alıyor. Türkiye yayın lisansına sahip olan Nurs TV, yalnızca Türkiye'de resmi olarak yayın yapmakta. Türkiye haricinde, uydu üzerinden komşu ülkelerin bir bölümü ve Azerbaycan'ın tamamından izlenebilen kanal, sadece Türkçe dilinde yayın yapıyor. Programlarının pek çoğu canlı olan Nurs TV, zaman zaman bant yayınlara da yer veriyor.


Nurs TV, Türksat uydusu haricinde herhangi bir platformdan izlenemiyor. Çok kısa bir süre için Teledünya'da yer alsa da, kanal listesinden çıkarılan Nurs TV, aynı şekilde Digitürk ve D-Smart'ta da mevcut değil. Kanalın herhangi bir karasal yayını da bulunmuyor.Programlarının tamamı dini içerik üzerine kurulmuş olan kanalda, zaman zaman eğitici yayınlar da yapılmakta. Çocuk gelişimi ve psikolojisi, hamilelik konuları ile ilgili konuları işleyen yayınlarda, alanında uzman doktorlar konuk ediliyor.


Etiketler : dini kanal nurs tv izle, canlı tv izle, nurs canlı yayın, kesintisiz tv, dini kanallar canlı izle
Kategori : Dini

Nurs TV DİZİLERİ

Nurs TV PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Nurs TV Yayıncılık A.Ş
  • Merkez Adana
  • Web http://www.nurs.tv
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0545 574 51 54
  • Adres Toros Mahallesi, 78122. Sk (72. Sk.), 06101 Çukurova - Adana
Dini Kanallar