Planet Çocuk Canlı İzle

144
tam ekran!

Planet Çocuk

Çizgi film kanalları tüm dünyada artışa geçmiştir. Çizgi filmlerin özellikle hayal gücünün gelişimi açısından öneminin anlaşılmasıyla birlikte, çocuklar için, onların yaşlarına uygun çizgi filmlere yer veren kanalların sayısı artmaktadır. Bu çizgi film kanalları arasından en eskilerinden biri eski adıyla Planet Çocuk, yeni adıyla Sony Çocuk’tur.

 

Planet Çocuk, yayın anlayışında bir zamanların efsane çizgi filmlerine yer vermeye dikkat etmiştir. Dünya çapında birçok hayranı bulunan Ninja Kaplumbağalar, Red Kit, Çakmaktaşlar gibi çizgi filmler Planet Çocuk’ta yayınlanmıştır. Sony Pictures’in, Planet Çocuk’un yayın haklarının çoğunu satın almasıyla birlikte kanal Sony Çocuk adını almıştır. Sony Çocuk ise bu anlayışa büyük oranda devam etmiş ve Cedric, Scoby Doo, Pembe Panter, Tenten, Hayalet Avcılar, Iron Man, Jackie Chan’İn Maceraları gibi yapımları da yayın akışına katmıştır.

 

 

Sony Çocuk, bu yapımların yanında, okul öncesi çocuklara yönelik eğitici yapımlar olan Leiko, Maşa ile Koca Ayı, Şehrin Kahramanları, Tamircikler gibi yapımları da yayınlamaktadır. Kanalın Birleşik Krallık’ta da, Tiny Pop, Kix ve Pop adıyla yayın yapan muadilleri bulunmaktadır. Hem okul öncesi çocuklara yönelik eğitici yapımları olması hem de daha büyük yaş grupları için çizgi dizi veya çizgi film deyince ilk akla gelen yapımları yayınlaması ile Sony Çocuk, çocukların favori kanalları arasında ilk sıralarda yer alır hale gelmiştir. Eğitici yapımları nedeniyle ebeveynler de memnundur.


Etiketler : sony çocuk izle, çizgi film canlı izle, canlı, hd kesintisiz seyret, canlı tv

 

Kategori : Çocuk

Planet Çocuk DİZİLERİ

Planet Çocuk PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Sony Çocuk
  • Merkez İstanbul
  • Web sonycocuk.com
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 444 44 44
  • Adres İstanbul
Çocuk Kanalları