Planet Mutfak Canlı İzle

11
tam ekran!

Planet Mutfak

Sony’e bağlı kanallar grubunun yemek ve gurme içerikli televizyonu Planet Mutfak, 2013 yılında Türkiye’de yayın hayatına başladı. Sony Pictures’in yapmış olduğu yatırım dahilinde, oldukça kapsamlı yapımları ekrana getiren Planet Mutfak, tüm platformlardan yayın yapması sayesinde, oldukça geniş bir kitleye ulaşmayı başarıyor. Planet Mutfak’ta yer alan programların tamamı, profesyonel stüdyolarda, özel olarak hazırlanmakta. Pek çok ünlü ismin program yaptığı televizyon, aralıksız olarak mutfak ve yemek programlarını ekrana getirmekte. Yemek tarifleri içeren programlar, evrensel ve yöresel mutfakların tanıtıldığı ve bu yemeklerin hazırlandığı yapımları yayın akışına dahil ettiği gibi, kanalda zaman zaman canlı yayınlar da yapılmakta. Planet Mutfak’ta, bu programlara ek olarak, gurmeler tarafından gerçekleştirilen lezzet turları da bulunuyor. Yemek ile ilgili yabancı yapımları, Türkçe dublajlı olarak Planet Mutfak’ta izlemek mümkün. Kanal, aynı zamanda Türkiye’de tamamen mutfak üzerine yayın yapan tek kanal olma unvanına sahip.


Planet TV kapsamında pek çok ülkede, farklı isimlerle Planet Mutfak benzeri kanallara erişmek mümkün. Kanal, Planet Mutfak ismi ile yalnızca Türkiye’de, Türkçe dilinde yayın yapmakta. Ancak Türksat platformunda frekans sahibi olması nedeniyle, uydunun kapsama alanındaki tüm ülkelerden yayınlara ulaşmak mümkün. Kanalın yayın yaptığı platform sayısı da oldukça fazla. Türkiye’de faaliyet gösteren tüm yayın platformlarından kanala ulaşmak mümkün. Türksat uydusunun yanı sıra, Digiturk, D-Smart, Teledünya gibi ücretli yayın platformlarından Planet Mutfak’ı izlemeniz mümkün. Aynı şekilde, Turkcell TV+ ve Tivibu üzerinden de kanala ulaşılabilmekte. Planet Mutfak, Planet TV kanallarına özel hazırlanan mobil uygulamalar üzerinde de canlı olarak izlenebiliyor.


Planet Mutfak, şifresiz yayın yapması ve tüm platformlardan ücretsiz olarak izlenebilmesi sayesinde, kategorisinde oldukça yüksek reytinglere sahip. Planet Mutfak, yemek üzerine kesintisiz yayın yapan tek televizyon kanalı olması sayesinde, mutfak sanatlarıyla ilgilenen izleyicilerin oldukça ilgisini çekiyor. Yayın akışına dahil ettiği yapımların kalitesi sayesinde izleyiciyi memnun eden kanal, aynı zamanda üniversitelerin gastronomi bölümlerinde çeşitli yarışmalar düzenleyerek, burs dağıtmakta. Çok sayıda sosyal sorumluluk projesinde kanalın ismini görmek mümkün.


Etiketler : sony mutfak, planet, planet mutfak, canlı izle, hd kesintisiz seyret
Kategori : Eğlence

Planet Mutfak DİZİLERİ

Planet Mutfak PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Planet Sinema Televizyon Yayıncılığı A.Ş
  • Merkez İstanbul
  • Web http://www.planetler.com
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 385 00 00
  • Adres Ebulula Mardin Caddesi. No:53 34330 Levent - İstanbul
Eğlence Kanalları