Planet Türk Canlı İzle

33
tam ekran!

Planet Türk

Planet Türk, Planet TV’ler platformuna 2011 yılında dahil olarak, Türkiye’de yayın hayatına başladı. Toplamda dört farklı planet kanalının yer aldığı bu platform, diğer kanallar gibi, Sony Pictures’in bünyesinde, Türkiye’de yayın haklarını Satış Ofisi’ne kiralayarak ekrana gelmekte. Kanal, ücretsiz ve şifresiz olarak neredeyse her platform üzerinden erişilebilir durumda. Planet Türk, diğer Planet TV kanallarından farklı olarak, yalnızca Türkiye için özel olarak kuruldu. Kanal, Türkiye temelli olmak üzere, Türksat uydusunun kapsama alanında yer alan tüm ülkelerden izlenebiliyor. Avrupa’nın tamamı, Rusya’nın St. Petersburg şehri ve doğusu, Türkiye’nin doğu komşuları ve Azerbaycan’dan izlenebilen kanalda yalnızca Türkçe dilinde yayın mevcut.


Kanal, ailelere hitap edecek şekilde, kesintisiz olarak eski Yeşilçam filmlerini ekrana getiriyor. Yayın akışını özellikle ailelere yönelik düzenlediğini ifade eden Planet Türk, kendini “ailelerin ekran başında güzel vakit geçirmesini hedefleyen bir televizyon kanalı” olarak tanımlamakta. Türk filmlerini yüksek kalitede izleyici ile buluşturan kanala, ücretsiz ve şifresiz olarak erişilebiliyor. Tüm Planet TV kanalları gibi, Sony Pictures tarafından ciddi yatırım ile yayına başlayan Planet Türk, Türksat uydusunu dışında, D-Smart üzerinde 100. kanaldan izlenebilmekte. Buna ek olarak KabloTV 255. kanalda ve Tivibu 202. kanalda Planet Türk’ü izlemek mümkün. Kanal, İnternet üzerinden yayın yapan ücretli yayın servislerinden Turkcell TV+’da 93. kanalda yayın yapmakta.


2011 yılında resmi yayın hayatına başlayan kanal, beş yıl boyunca Satış Ofisi bünyesinde yayın yaptıktan sonra, kısa bir süre için uluslararası Sony Pictures Entertainment firması yönetiminde işletildi. Yayın hakları konusunda anlaşmanın tekrar sağlanması üzerine, eski işletmecisine dönen Planet Türk, şu an Satış Ofisi bünyesinde faaliyet göstermeye devam ediyor.


Etiketler : sont türk canlı, yeşilçam izle, canlı tv seyret, film, dizi
Kategori : Eğlence

Planet Türk DİZİLERİ

Planet Türk PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Planet Sinema Televizyon Yayıncılığı A.Ş
  • Merkez İstanbul
  • Web http://www.planetler.com
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 385 00 00
  • Adres Ebulula Mardin Caddesi. No:53 34330 Levent - İstanbul
Eğlence Kanalları