Sony Channel Canlı İzle

48
tam ekran!

Sony Channel

Tüm dünyada büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Sony Channel, Türkiye’de yayın hayatına 2017 yılında başladı. Kanal, yayın hayatına başlamadan önce pek çok televizyon şirketi tarafından teklif alsa da, pazarlıklar sonucunda istediğini elde edemeyen Sony Entertainment, Türkiye pazarına kendi markası altında giriş yapma kararı aldı. Daha önce, Planet TV kanalları kapsamında, Planet Pembe adı altında yayın yapan kanalı satın alan Sony Pictures, kanalın adını Sony Channel Türkiye olarak değiştirerek, aynı frekans üzerinden yayın yapmaya başladı. Bu değişiklik ile kapatılan Planet Pembe’nin yerine geçen kanal, Sony Pictures’e ait pek çok uluslararası yapımın yayın haklarına sahip. Bu sayede, çok sayıda ünlü yapımı ekranlara getiren Sony Channel Türkiye kısa sürede popüler olmayı başardı.


Kanal, aynı isimde 150’den fazla ülkede yayın yapmakta. Toplamda 1.3 milyardan fazla izleyici kitlesi olan Sony Channel, tüm bu ülkelerde, ülkenin dilinde ekrana geliyor. Türkiye’de yaptığı yayınlarda Türkçe altyazılı olarak İngilizce filmleri ve dizileri ekrana getiren Sony Channel Türkiye, zaman zaman dublajlı içeriklere de yer vermekte. Özellikle daha önce dublajlanmamış film ve dizileri Türkçe dublaj ile ekrana getiren kanal, Türksat 3A uydusunda sahip olduğu frekans sayesinde Türkiye ve Azerbaycan’da ücretsiz olarak izlenebiliyor. Türkiye’de çok sayıda ücretli yayın platformunda da aktif olan Sony Channel Türkiye, oldukça kapsamlı bir yayın ağına sahip. Türksat 3A uydusunun yanısıra, ücretli yayın platformlarında, Digiturk 51. kanal, Teledünya 256. kanal, D-Smart 52. kanalda Sony Channel Türkiye’ye ulaşmak mümkün. Kanal, ücretli internet televizyonlarından Tivibu’da 157. kanalda, Turkcell TV+’da 94. kanalda yayın yapıyor.


Güncel film ve dizilere ek olarak, yayın akışına eski yabancı filmleri de dahil eden Sony Channel Türkiye, tamamen film ve dizi içerikli yayınlar içeriyor. Kanalda film ve dizi dışında herhangi bir program veya yapım mevcut değil.


Etiketler : sony kanalları, canlı tv, film, dizi, hd
Kategori : Eğlence

Sony Channel DİZİLERİ

Sony Channel PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Sony Channel Entertainment
  • Merkez İstanbul
  • Web http://www.sonychannelturkiye.com
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 385 00 00
  • Adres Ebulula Mardin Caddesi. No:53 34330 Levent - İstanbul
Eğlence Kanalları