TV8 İnt Canlı İzle

tam ekran!

TV8 İnt

Türkiye’de yayın yapmakta olan TV8 kanalının, Avrupa’ya hitap edecek şekilde kurulmuş versiyonu TV8 int, 2014 yılında yayın hayatına başladı. TV8’in Türkiye’deki popülaritesinin artması üzerine, Avrupa’dan gelen yoğun talebe karşılık vermek amacıyla kurulan kanal, tüm Avrupa’da beğeni ile izleniyor. Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarına hitap eden kanalda, TV8’e ait programların aynıları yayınlanmakta.

 

TV8 int, kendine özel bir yayına sahip değil.Yalnızca Avrupa için çekilmiş herhangi bir program olmamasına rağmen, Avrupa’ya yönelik reklamlar yayınlanmakta. Reklamlarda yer alan dil, genellikle Türkçe olsa da zaman zaman Almanca ve Fransızca reklamlara da rastlayabilirsiniz. Kanaldaki diğer tüm içerikler Türkçe olarak ekrana geliyor. TV8 int’in yayın alanı oldukça geniş. Avrupa’nın tamamını kapsayan yayın ağına ek olarak bazı ülkelerde kablo tv yayınına da sahip. Free adındaki yayın platformunda, Türksat paketi kapsamında satışı yapılan TV8 int, uydu alıcısı üzerinden ücretsiz izlenebiliyor.

 

 

Kanalda yer alan programlar genel olarak eğlence üzerine kurulu. TV8 int, Acun Medya yönetimine geçtikten sonra tüm yayın konseptini değiştirdi. Daha önce haber ve tartışma programlarına yer veren TV8, Acun Medya’ya geçişinden sonra yalnızca eğlence ve yarışma programlarını ekrana getirmeye başladı. TV8 int, Türkiye’de gösterilen tüm programları ekrana getirse de, NBA yayınları gibi, yalnızca Türkiye için satın alınmış yayın haklarını ekrana getirmiyor. TV8 int, kendi kanalına özel herhangi bir müsabakanın yayın hakkına sahip değil.


Etiketler : tv8 int, avrupa kanalları, int, canlı yayın

 

Kategori : Avrupa

TV8 İnt PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Acun Medya Yayıncılık A.Ş
  • Merkez İstanbul
  • Web https://www.tv8.com.tr
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 987 30 70
  • Adres Kemerburgaz Yolu. Cendere Mevkii. No:29 Sarıyer / İstanbul
Avrupa TV Kanalları