Habitat TV Canlı İzle

tam ekran!

Habitat TV

Habitat TV

 

Coşkun Aral'ın kurmuş olduğu habitat TV, 11 Ocak 2021 tarihinden itibaren Türk Telekom şirketinin dijital platformu olan Tivibu'da yayın hayatına başladı. İnternet bağlantısı sayesinde her yerden erişilebilen Tivibu platformuyla habitat TV canlı yayınını istediğiniz her ortamda izleyebilirsiniz.

 

Coşkun Aral, 1 Mayıs 1956 yılında Siirt şehrinde doğmuş savaş fotoğrafçılığı ve belgesel yapımcılığı yapmış biridir. Sürekli olarak gezen ve macera meraklısı biri olan Coşkun Aral 1794 yılında Basın fotoğrafçılığına başlamıştır. Günaydın ve Gün gazetelerinde çalışmıştır. Aynı zamanda kısa sürede kendine has olan üslubu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir.

 

Türkiye'nin ilk yerli belgesel kanalı İZ TV'yi kurmuş olan ekip, yepyeni maceraları habitat TV sayesinde izleyicilerle buluşturmayı hedeflemiştir. Ekibin yeni kanal kurmasındaki asıl amacı “yerli yapımlarının yeteri kadar saygı görmediği ve izleyicilerle buluşturulmadığı ve bu yüzden de yeni bir kanal kurmayı hedefledik." sözleriyle ifade edilmiş ve benimsenmiştir.

 

habitat TV bünyesindeki kişiler Türkiye'nin ilk yerli belgesel kanalını kurmuş olan Ahmet Sargın, Çoşkun Aral ve Murat Toy'dur. Bu üçlü Türkiye'nin belgesel alanında muazzam işlere imza atmış, deneyim sahibi bireyler olduklarından belgesel ve macera alanında habitat TV'nin ne kadar keyifli bir kanal olacağını ilk günden izleyicilere kanıtlayabilmiştir. Belgesel ve macera severler için habitat TV canlı yayın akışı izleyicileri ekrana bağlamayı başarmıştır.

 

Aynı zamanda kanalımız için Türk Telekom şirketinin İçerik ve Platform Yönetimi Direktörü Ziyad Varol "habitat TV ile yaptığımız iş birliği sonucunda kaliteli ve özgün yapımları ücretli platformlar arasında sadece Tivibu platformunda sunmaktan gurur duyuyoruz." ifadeleri kullanmıştır.

 

habitat TV sayesinde tamamıyla yerli yapım olan ve gerçek anlamda bizi, bizleri anlatan ve bunu ekranlara taşıyan ilk kanal yayın hayatına başlamış oldu. İzleyiciler habitat TV sayesinde belgesel, sahne sanatları ve klasik müzikle beraber sohbet programlarına kadar ulaşabilen zengin içeriklere sahip oldu.

 

Habitat TV Frekans Bilgisi

 

Frekans: 11853

Polarizasyon: Yatay (H)

Sembol Oranı: 25000

Kategori : Belgesel
Belgesel Kanalları