Tarım Tv Canlı İzle

tam ekran!

Tarım Tv

22 Ekim 2010 tarihinde, Tarım ve Hayvancılık Sektörünün önemli ölçüde geçim kaynağı olduğu ülkemizde Web Tarım TV kanalı resmi olarak kurulmuştur. Kanalın açılışı Cer Modern Sanat Galerisi ve Kültür Merkezi’nde düzenlenmiş ve önemli isimlerin yer aldığı bir tören ile yapılmıştır. Açıldığı dönemin başbakanı olan Recep Tayyip Erdoğan’da kanalın açılışına bir mektup göndermiştir. ‘Ülkemiz Tarımı İçin Yayındayız’ sloganı ile birlikte yayın faaliyetlerini gündemde yer alan tarıma yönelik haberler üzerinde ilerleten bir kanal olmasının yanında, tarımsal yayımdan beklenen etkinin sağlanabilmesi ve arttırılabilmesi için Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı’nın hazırladığı çiftçi eğitim filmlerine internet üzerinden erişimin sağlanması, politika ve uygulamaların daha etkin biçimde duyurulması, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı merkez ve taşra birimlerinin faaliyet göstermesi, tarıma bağlı olan güncel konular üzerinde tüketici ve üreticinin önemli ve yeterli bilgilendirmeye sahip olması gibi faaliyetler üzerinde çalışıp, yayınlarıyla tarımı zenginleştirmeyi amaçlayan bir kanaldır.

Tarım TV Yayın İçeriği

Yayın akışında Tarım gündem maddeleri, Tarım Çocukları, İl müdürlükleri faaliyetleri, Tarım Yaşam, yurt dışındaki tarımsal faaliyetler ve yeni çıkan ekipmanlar üzerinde içerikler yer alan programları bulunduran kanal, ulaşılması her zaman mümkün olan bu içerikleri sosyal medya üzerinden de halk ile paylaşıma sunmaktadır. Tarım TV canlı yayın imkanıyla tarımı zenginleştirmeye yönelik içerikleri Türkiye’nin zenginleşmesi amacıyla halk ile ekranlarda buluşturmaktadır.

Ülkemizde geçim kaynağı olarak çok önemli bir konumda bulunan tarımcılık sektörünün, bulunduğu noktadan daha üst seviyelere ulaşabilmesi amacıyla kurulan Tarım TV, Facebook, Twitter, YouTube ve Canlı TV’deki Tarım TV canlı yayınında da aktif olarak kendini göstererek faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Kategori : Belgesel
Belgesel Kanalları