Kanal 7 Canlı İzle

4373
tam ekran!

Kanal 7

Türkiye'nin en çok izlenen ulusal kanallarından biri olan Kanal 7, Yeni Dünya Medya Grubu bünyesindedir. Yayına başlama tarihi 27 Temmuz 1994'tür. Toplam 4 kez logo değişikliği yapam kanal Zahid Akman yönetimindedir. Kurulduğu günden bu yana el değiştirmeyen ender ulusal kanallardan birisidir. "Hayatın Tüm Renkleri Kanal 7'de" sloganıyla izleyicilerini çekmeye çalışmaktadır.

 

Kanal 7 Avrupa ile eş zamanlı programlar yayınlayan Kanal 7, Hülya Seloni'nin sunumuyla ana haber bülteni, Tümer Doğru'nun sunumuyla Haber Saati, Fehmi Koru'nun katılımıyla Arka Plan programları ile tanınmaktadır. Ünlü İskele Sancak programını ise günümüzde Mehmet Acet'in sunumuyla izlemekteyiz. Kanal 7'nin HD yayını da bulunmaktadır.

 

 

Özellikle gündüz ve akşam kuşaklarında kadın izleyicilere yönelik olarak yayınladığı Hint Dizileri ile ün salan Kanal 7, dini programları ile de izleyici çekmektedir. Necmettin Nursaçan ve Ömer Döngeloğlu hocaların dini sohbet ve programları hatırı sayılır bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmektedir. Kanal 7'de daha önce Ahmet Hakan ve Erhan Çelik haber programı sunmuşlardır.


Etiketler : kanal 7 canlı yayın, kesintsiz kanal 7 türkiye izle, canlı tv, televizyon, izle, donmadan

 

Kategori : Ulusal

Kanal 7 DİZİLERİ

Kanal 7 PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Hayat Görsel Yayıncılık A.Ş.
  • Merkez İstanbul
  • Web http://www.kanal7.com
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 437 80 80
  • Adres Otakçılar Caddesi No: 78 34030 Eyüp/İstanbul