TRT Spor Canlı İzle

tam ekran!

TRT Spor

Türkiye’de en çok takip edilen spor kanallarından biridir. Spor bütçesi oldukça yüksek olan TRT Spor, TRT (Türkiye Radyo Televizyon) Kurumuna bağlı bir spor kanalıdır. Gün içerisinde birkaç kuşak program geçmesine rağmen geniş kitlelerce önemli reyting oranları yakalamaktadır. Birçok ulusal ve uluslararası spor maçlarını naklen, izleyicileri ile paylaşmaktadır.

 

9 Ağustos 2010’da yayın faaliyetlerine başlayan TRT Spor, TRT 3 Sports olarak anılmaktaydı. Birçok spor programı yayını yapan TRT Spor’un en çok takip edilen programları arasında, Engelsiz Spor, Spor Bahane, Set, Smaç, Maç, Hava Atışı gibi programlar vardır.

 

 

16:9 SDTV ve 1080 HDTV resim formatlarında sunum gerçekleştirmektedir. Büyük reklam kaynakları mevcut olan TRT Spor, 2014 yazında TRT Spor HD ile de hizmet vermeye başladı. TRT Spor birçok ulusal ve uluslar arası müsabakalara da direk ya da dolaylı olarak sponsor olmaktadır. Yeni sezonda birçok Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçı yayın hakkı üzerinde anlaşmalar yapmıştır. Türkiye Milli takımı maçları da başta olmak üzere birçok Dev organizasyonu da naklen ulaştırmak üzere onlarca protokol imzalamıştır.


Etiketler : maç izle, trt spor donmadan, canlı trt spor izle, maç tv, canlı yayın

 

Kategori : Spor

TRT Spor DİZİLERİ

TRT Spor PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
  • Merkez Ankara
  • Web http://www.trtspor.com/
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0312 463 43 43
  • Adres TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06540 Or-An Ankara
Spor Kanalları