1an TV Canlı İzle

tam ekran!

1an TV

Çok yeni sayılabilecek bir kanal olan 1An TV, oldukça kısa sürede, tüm Türkiye'den izlenmeye başlandı. Kanal, Mehmet Ali Ilıcak yönetiminde, Volga Yayıncılık'a bağlı olarak çalışıyor. İçerisinde çok sayıda ilginç programa yer veren kanal, tüm Türkiye'den izlenmekte. Kanala bağlı olarak faaliyet gösteren bir de radyo kanalı mevcut. İstanbul'da yayın yapan Radyo Şehrin Sesi adındaki frekansa ek olarak, uydu üzerinden yayına başlayacağını ilk kez 2016'da açıklayan kanal, 2016'nın Nisan ayında yayına girdi. Çok sayıda programla başlayan yayın hayatı, yayın çeşitliliğinin her geçen gün artırılmasıyla çok daha geniş bir kitlenin ilgisini çekmeye başladı. 1An TV, yayınladığı programlarda, tüm Türkiye tarafından tanınan isimleri de konuk etmekte.

 

Türkiye üzerinden, Türkçe dilinde yayın yapan kanal, Türksat 4A uydusu ile Avrupa'dan da izlenebiliyor. Özellikle kendi stüdyolarında hazırladığı programlarla reyting kazanan 1An TV, Avrupa'da da popüler. Türkiye'de henüz yeni bir televizyon olsa da, her geçen gün çok daha geniş bir kitle tarafından izleniyor. 1An TV, yayın akışını mümkün olduğu kadar geniş tutuyor. İçerisinde dini programlardan haberlere, yerli ve yabancı sinema filmlerine kadar çok sayıda yayın mevcut. Kanal, 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapmakta. Her gün 4 farklı haber bülteniyle izleyicilerine ulaşan kanalda, gündemin analiz edildiği programlar da mevcut. Özellikle analiz programları, tüm Türkiye'de ilgiyle izleniyor. Bu programlarda dile getirilen sert görüşler, sosyal medyada 1An TV'nin adını sık sık duyuruyor. Kanalda gece saatlerinde yayınlanan eğlence programları da ilgi çekmeyi başarıyor.

 

 

Standart görüntü kalitesinde yaptığı yayın ile Türksat 4A uydusu üzerinden 1An TV'yi ücretsiz olarak izlemek mümkün. Buna ek olarak, Digitürk 213 ve D Smart 90. kanallardan izlenebilmekte. Herhangi bir karasal yayını bulunmayan kanal, yakın zamanda Teledünya paketine de ekleneceğini duyurdu.


Etiketler : 1an tv canlı, canlı tv, kesintisiz, hd, yayın, 1antv donmadan izle

 

Kategori : Eğlence

1an TV DİZİLERİ

1an TV PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Volga Yayıncılık A.Ş
  • Merkez İstanbul
  • Web http://www.1antv.com
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 944 25 80
  • Adres Yıldız Posta Cad. Akın Sitesi Gayrettepe – İstanbul
Eğlence Kanalları