Lifetime Türkiye Canlı İzle

tam ekran!

Lifetime Türkiye

Dünyada en çok izlenen kanallar arasında yer alan Lifetime Türkiye, ülkemizdeki yayın hayatına 2016 yılında başladı. ABD merkezli bir televizyon kanalı olan Lifetime, A+E Network bünyesinde faaliyet gösteriyor. Kanalın sahibi olduğu şirket ise Disney Company ortaklığında. Kanal, 1984 yılında, ABD'de yayın hayatına başladı. Oldukça köklü bir geçmişi olan bu kanal, Türkiye'de faaliyet göstermeye başlaması ile birlikte, kısa sürede popülerleşti ve geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Lifetime Türkiye, içeriklerinin tamamını Türkiye'ye yönelik düzenleyerek ekrana getiriyor. Lifetime tarafından hazırlanan iç yapımları Türkçe dublaj ile ekrana getiren kanal, diğer yapımları altyazılı olarak yayınlıyor. Programları genelde eğlence üzerine olan Lifetime Türkiye'de çok farklı temaların işlendiği yapımlar görmek mümkün.

 

Lifetime Türkiye, ülkemizde oldukça tanınan bir belgesel kanalını da bünyesinde barındırmakta. History Channel ile ortak bir çatı bünyesinde faaliyet gösteren kanal, kendisini belgesel teması ile tanıtıyor olsa da, yayınladığı içerikler belgeselden ziyade aktüalite üzerine. Kanalda, ilginç hayatlara sahip insanların hikayelerinin ekrana getirildiği çok sayıda programa rastlanıyor. Türkiye'de bunlardan en çok ilgi çekeni “Hoarders” adındaki, evlerine çöp eşya toplayan insanların anlatıldığı program. Kanal, genellikle her ülkede yayınladığı programları dublajlı olarak ekrana getiriyor olsa da, Türkiye için hazırlanmış bazı programlara da rastlamak mümkün. Örneğin, her sabah yayınlanan ve magazin haberlerinin ekrana getirildiği “Laf Bende Kalmasın” programı, Lifetime Türkiye'nin en çok ilgi çeken gündüz kuşağı içeriklerinden biri. Bunun dışında, Özge Ulusoy tarafından sunulan, moda ve stil trendlerinin aktarıldığı “Özge Ulusoy'la Lifetime” programı da Türkiye için hazırlanan bir diğer içerik olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

Lifetime kanalları dünyanın neredeyse her noktasından izlenebiliyor. Kanada, ABD, Asya, İsrail ve Türkiye'den izlenebilen kanal, Avrupa'da sadece Birleşik Krallık ve İrlanda'da yayına sahip. Kanalın uluslararası yapmış olduğu son yatırım Türkiye. Kanal 2018 yılı içerisinde, Lifetime'ın Orta Doğu ve Kuzey Afrika için de yayına başlayacağını açıklamış durumda. Lifetime Türkiye, ülkemizde faaliyet gösteren tüm platformlardan izlenebiliyor. Türksat uydusu üzerinden şifresiz olarak yayın yapan kanalı, uydu haricinde Digitürk, D-Smart, Kablo TV, Filbox ve Tivibu üzerinden de izlemek mümkün.


Etiketler : lifetime tv canlı, life time türkiye hd canlı yayın, kesintisiz donmadan izle.

 

Kategori : Eğlence

Lifetime Türkiye PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Life Televizyon Yayıncılık A.Ş.
  • Merkez Istanbul
  • Web http://www.lifetimeturkey.com
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 234 70 08
  • Adres Bomonti Business Center Cumhuriyet Mahallesi Silahşör Caddesi Yeniyol Sokak No:8/1 Şişli Istanbul 34380
Eğlence Kanalları