Uçankuş TV Canlı İzle

tam ekran!

Uçankuş TV

Daha önceden çok popüler bir internet sitesi olan Uçankuş, özellikle magazin ve eğlence alanında oldukça ilgi görmekteydi. 2014 yılında televizyon kanalı olarak, Can Tanrıyar tarafından yayına geçirilen Uçankuş TV, Türkiye'nin ilk magazin kanalı olma özelliğine sahip. Uçankuş TV, Türkçe dilinde yayın yapıyor. Fazlasıyla geniş bir yayın alanına sahip olan kanal, tüm Avrupa kıtasından ve Türkiye'den izlenebiliyor. Aynı şekilde Orta Doğu ülkeleri, Rusya'nın batı komşularının tamamı ve Rusya'nın batı bölümünde de Uçankuş TV'yi izlemek mümkün. Kanal, yayın yaptığı tüm ülkelerde ilgiyle izleniyor.


Kanalda yer alan programlar genellikle magazin ve eğlence ağırlıklı. Güne burç yorumları ile başlayan Uçankuş TV, bu programında canlı yayında astrologları ekranlara getirmekte. Yayın akışında, yine her gün izleyebileceğiniz, “günün olayı” bölümü, magazin dünyasında yaşanan gelişmeleri izleyicilerle buluşturuyor. Kanal, sadece magazin programları değil, hayvanlar ile yapılan eğlenceli yayınları da gündüz kuşağında ekrana getiriyor. Kanal zaman zaman eski yıllarda yayınlanmış televizyon programlarını da yayın akışına dahil ederek, eğlenceli ve ilginç programlar yayınlamakta. Tüm bunlara ek olarak, Uçankuş TV'de, her gün diğer kanalların reytingleri de inceleniyor. Kanalın tüm yayın akışı eğlence ve sosyal hayat üzerine kurulu. Çok fazla film yayını yapmasa da, eski Türk dizilerini ve Yeşilçam filmlerini de bu kanalda izlemek mümkün. Uçankuş TV, neredeyse tüm yayın platformlarından izlenebilmekte. Turksat ve Hotbird uydularında frekans sahibi olan kanala, Kablo TV'den 111. kanaldan ulaşabilirsiniz. Para üyelik gerektiren yayın platformlarında, Digitürk 70. Kanalda, D Smart 39. Kanalda, Tivibu 69. Kanalda Uçankuş TV'yi izlemek mümkün. Buna ek olarak, Turkcell TV+ 46. kanal, Vodafone TV 16. kanalda Uçankuş TV yer almakta.


Kanal genel olarak magazin programlarına yer verse de, zaman zaman sosyal sorumluluk kapsamında oldukça takdir edilen yayınlara da imza atıyor. Üniversite öğrencileri tarafından çekilen kısa filmleri ücretsiz olarak ekrana getirdiği bazı programlar mevcut. Bu programlar hem öğrenciler hem de sinemaseverler tarafından destekleniyor. Uçankuş TV, sinema sektörüne yapmış olduğu bu katkılardan dolayı pek çok kurum tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor.


Etiketler : haber, magazin, sinema, film, hd canlı izle, uçankuş canlı yayın izle, seyret
Kategori : Eğlence

Uçankuş TV DİZİLERİ

Uçankuş TV PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Uçankuş Medya Yayıncılık Hizmetleri AŞ
  • Merkez İstanbul
  • Web https://ucankus.com
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 283 54 54
  • Adres Yeni Sülün Sokak No: 12 Levent, Beşiktaş, İstanbul
Eğlence Kanalları