Süper TV Canlı İzle

tam ekran!

Süper TV

Yayına 2010 yılında başlayan One Super TV, daha önce pek çok farklı isimle ekrana gelmişti. Son olarak ismini One Super TV olarak güncelleyen kanal, İncel Medya Grup kapsamında faaliyetlerine başladı. RTÜK tarafından lisanslı olarak yayın yapan kanalda genellikle müzik ve eğlence programlarına yer verilmekte.

 

Çok uzun süredir ekranda olan bu kanal, Damla FM adındaki ortak radyo kanalı ile birlikte yayınlar gerçekleştirmekte. Özellikle müzik üzerine kurulmuş olan One Super TV, radyo kanalıyla gerçekleştirdiği ortak yayınlarla oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. One Super TV, Turksat 3A uydusundan yayın yapmakta. Tüm programları Türkçe olarak yayınlanan kanal, uydunun kapsama alanındaki tüm ülkelerden izlenebiliyor. Kanalda, Türkiye'nin tamamını içine alan yayın kapasitesi mevcut.

 

 

Kanal genel olarak, iç yapımlarda müzik programları kullansa da, iç yapım harici pek çok yayın da ekrana getirmekte. Kanalda, özellikle Yeşilçam filmleri oldukça ilgi görüyor. Her perşembe, “Türk Filmleri Kuşağı” adı altında, en çok beğenilen Yeşilçam filmleri One Super TV ekranlarına gelmekte. Kanalda buna ek olarak film fragmanları ve belgeseller de yayınlanıyor. One Super TV'nin en çok beğenilen iç yapımı ise “Düşbahçesi Ali ile Maphushane Ranzaları”. Bu programda, hapisteki mahkumların aileleri konuk edilerek, çeşitli sohbetler düzenlendiği gibi, arabesk müzik ağırlıklı olmak üzere, canlı performanslar gerçekleştiriliyor. Aynı şekilde programa istek parça göndermek ve telefon ile konuk olmak da mümkün.


Etiketler : müzik, film, dizi, canlı tv, süper tv, one tv, canlı izle, hd

 

Kategori : Eğlence

Süper TV PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan SÜPER TV YAYIN MEDYA HİZMETLERİ A.Ş.
  • Merkez İstanbul
  • Web http://www.süpertv.com
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 854 00 3
  • Adres Gürpınar. Adnan Kahveci Bulvarı. Osmanlı Cad. No:44 daire:9 Beylikdüzü İstanbul
Eğlence Kanalları