Milyon TV Canlı İzle

tam ekran!

Milyon TV

2016 yılında yayın hayatına başlayan Milyon TV, Arpej Yapım bünyesinde faaliyetlerine devam etmekte. Gençlik kanalı olarak yayın hayatına başlayan ve müzik üzerine çok sayıda program ekrana getiren kanal, sponsor olduğu konserler ve etkinlikler ile adından söz ettirmeyi başardı. Kurulduğu dönemde, sponsor olduğu etkinlikler sayesinde çok kısa sürede popüler olan kanal, yayına başladığı günden beri, çizgisinden çıkmadan etkinlik ve sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak yer almakta. Yayın akışında tamamen müzik ve gençlik programları ekrana getiren Milyon TV, ekrana getirdiği farklı tarzlar ve ülkelere ait kliplerle oldukça ilgi çekiyor. İzleyicileri tarafından sıradan müzik kanallarından çok daha farklı görülen Milyon TV, bu özelliği sayesinde çok sayıda izleyicinin takdirini topluyor.


Türkiye için yayın lisansına sahip olan Milyon TV, Türksat 3A uydusundan yayın yapmakta. Uydunun kapsamı dahilinde, tüm Avrupa’ya ulaşan kanal, Avrupa’da da oldukça popüler. Kanal, programlarını Youtube üzerinden yayınlayarak, tüm dünyadan izleyicilerine ulaşmayı başarıyor. Tüm yayınlarını şifresiz olarak Türksat uydusundan yayınlayan Milyon TV, ücretli televizyon platformlarında ve karasal yayında yer almamakta.


Özellikle farklı tarzı ve tüm dünyadan müzikleri ekrana getirmesi sayesinde beğeni ile takip edilen kanal, pek çok festivalden de canlı yayınlar yapmakta. Özellikle Türkiye’de gerçekleştirilen müzik festivallerine odaklanan kanal, neredeyse tüm festivallerde aktif olarak bulunuyor. Bunlara ek olarak, zaman zaman yurtdışındaki müzik festivallerinden de yayın yapan kanal, müzik üzerine söyleşi ve haber programlarını da ekrana getirmekte. Milyon TV, her yıl düzenli olarak düzenlediği “milyonfest” adında bir müzik festivaline de sahip.


Etiketler : müzik kanalı, klip, hd, milyontv, canlı yayın
Kategori : Müzik

Milyon TV PROGRAMLARI

İLETİŞİM
  • Ünvan Arpej Yapım Yayıncılık Müzik A.Ş
  • Merkez İstanbul
  • Web http://www.milyontv.com
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 347 30 00
  • Adres Barbaros Bulvarı. Ertuğrul Sitesi. No: 133. Kat: 3 Daire: 7. Balmumcu - Beşiktaş
Müzik Kanalları