Power TV Canlı İzle

tam ekran!

Power TV

Türkiye'de neredeyse herkes tarafından tanınan bir radyo istasyonu olan Power FM'in televizyon ayağı olarak hizmete giren Power TV, müzik klipleri ve müzikle alakalı programları ekrana alıyor. Tamamen müzik odaklı çalışan kanal, çok sayıda gençlik programını da ekran karşısına getirmekte. Power TV, kurulduğu ilk günden beri, geniş bir reklam kampanyası ile pazarda yer alıyor. Özellikle müzik festivallerine ve konserlere yaptığı yatırımlar ile adından sıkça söz ettiren Power TV, kendine ait radyo frekanslarında da kanalın tanıtımını yapmakta. Cem Hakko'nun sahibi olduğu, Power Media Grup bünyesinde bulunan kanal, genellikle yabancı müzik üzerine bir yayın akışına sahip.


Kanalda, kesintisiz olarak, 24 saat yabancı pop ve rock müzik yayını yapılıyor. Yayın hayatına 2014 yılında başlayan kanal, “en iyi ve en yeni müzik” sloganı ile ekrana geliyor. İzleyicilerine her zaman en popüler şarkıları sunmaya çalışan Power TV, şarkıları popülaritesine göre sıraladığı toplistlere de sahip. Power TV yabancı müzik üzerine yayın yaparken, aynı medya grubuna ait Powertürk TV ise tamamen Türkçe müzik yayını yapıyor. Kanal, hem SD hem de HD yayına sahip. Karasal yayını mevcut olmayan Power TV, Türksat 3A uydusu üzerinden şifresiz ve ücretsiz olarak izlenebiliyor. Bununla birlikte, Digitürk 100. kanal, D-Smart 119. kanalda Power TV'yi bulabilirsiniz. Kablo yayınında, hem HD hem de SD olarak, iki farklı kanal numarasına sahip. Power TV'nin SD yayını 152., HD yayını 151. kanalda yer alıyor.


Power TV'nin programları Türkçe dilinde yayınlansa da, kanalın erişim alanı oldukça geniş. Hollanda, Almanya, Avustralya, Belçika, Fransa ve İsviçre'den geniş bir izleyici kitlesi bulunan Power TV, bu ülkelerde de yayın yapma lisansına sahip. Resmi olarak her ülkede yayın lisansına sahip olan kanal, tüm içeriklerini Türkiye'ye göre hazırlıyor. Yayın yaptığı ülkelerde, yalnızca reklamlar değişmekte. Power TV'nin en önemli etkinliği, her yıl düzenlediği Powertürk Müzik Ödülleri. Bu ödüller, tüm Türkiye'den, en başarılı sanatçılara veriliyor. Düzenlenen bu etkinlik oldukça prestijli ve yıllardır devam etmekte. Etkinlik dönemlerinde, Power Medya Grubu'na bağlı olan tüm kanallar, canlı olarak ödül törenini ekrana getiriyor.


Etiketler : müzik, power, canlı müzik kanalları
Kategori : Müzik
İLETİŞİM
  • Ünvan Vakkorama Radyo Medya Reklam ve Yayıncılık A.Ş
  • Merkez İstanbul
  • Web http://www.powerapp.com.tr
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0216 554 04 00
  • Adres Gümüşyolu Caddesi. Kuşbakışı Sokak. No:43. Altunizade – Üsküdar / İstanbul
Müzik Kanalları