Masumlar Apartmanı Canlı İzle


TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisini canlı izleyebilirsiniz. Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Masumlar Apartmanı dizisinin çekimleri nerede geçekleşiyor? Masumlar Apartmanı ne anlatıyor? Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Masumlar Apartmanı uyarlama mı? Masumlar Apartmanı hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 

Masumlar Apartmanı 15 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan ilk bölümüyle birlikte seyircinin dikkatini çeken ve çok sevilen bir yapım olarak başarılı şekilde devam ediyor. Aşk, dram ve psikoloji türlerinde gezinen Masumlar Apartmanı dizisinin yapımcılığını Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderindir, Kâğıttan Hayatlar, Atiye gibi büyük dizilere imza atan Onur Güvenatam (OGM Pictures ) üstleniyor.

 

Masumlar Apartmanı son yılların en popüler yerli yazarları arasına giren Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanıyor. Madalyonun İçi isimli kitabın içerisinde yer alan Çöp Apartman bölümünden uyarlanan dizinin senaryosunu Deniz Madanoğlu ve Rana Mamatlıoğlu birlikte kaleme alıyorlar.

 

Masumlar Apartmanı’nın şimdiye kadar yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozalı, Ender Mıhlar, Çağrı Vila Lostuvalı gibi farklı isimler yer aldı. Sevilen dizinin çekimleri İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan tarihi Temel Apartmanı ile Büyükçekmece’deki bir showroom’da gerçekleşiyor.

 

 

Masumlar Apartmanı Oyuncu Kadrosu

 

Masumlar Apartmanı’nın oyuncu kadrosu da oldukça sevilen isimlerden oluşuyor. Dizide Ezgi Mola temizlik hastası, sert gibi görünmesine rağmen aşırı korumacı, kendisine Deli Dudu diyen, takıntılı bir kadın olan “Safiye Derenoğlu”nu canlandırıyor. Birkan Sokullu’nun canlandırdığı “Han Derenoğlu” ise CEO olmasına rağmen geceleri çöp karıştıran, evde bile takım elbise giyen bir karakter. Merve Dizdar hayalperest ve duygusal biri olan “Gülben Derenoğlu”nu, Aslıhan Gürbüz Han’ın eski nişanlısı olan Ceylan Ongun’u ve Melisa Şenolsun ise gizlice ev dinleme huyları olan “Rüya” isimli karakteri canlandırıyor.

 

>>>>>> MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE <<<<<<<

 

 

Masumlar Apartmanı Konusu

 

Masumlar Apartmanı dizisi geçmişte yaşadıkları olayların etkisiyle aile bireylerinin aşırı takıntılı hale geldiği Derenoğlu ailesinin yaşamına odaklanıyor. İnci’nin gelişi her şeyi daha çetrefilli bir hale getirirken, sonrasında beklenmedik ölümü ise ailede kapanması zor bir yara açıyor.

 

TRT 1 ekranlarının sevilen dizi Masumlar Apartmanı her Salı akşamlı saat 20.00’de dizi severlerle buluşuyor.

 

 


17.11.2021