O Ses Türkiye Canlı İzle


TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Güldür Güldür Show’u canlı izleyebilir ve hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. O Ses Türkiye’nin jüri üyeleri arasında kimler var? O Ses Türkiye programının yeni bölümü ne zaman yayınlanıyor? O Ses Türkiye hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 

 

İlk olarak 10 Ekim 2011 tarihinde Show TV’de yayınlanmaya başlayan O Ses Türkiye, ekranların en uzun soluklu yarışma programları arasında yer alıyor. Pek çok ülkede The Voice ismi ile yayınlanan program halkın içerisinden müzik konusunda yetenekli isimlere bir şans veriyor.

 

2012 – 2014 yılları arasında Star TV’de yayınlan programın haklarını 2015 yılında Acun Ilıcalı aldı ve Acun Medya sponsorluğunda TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya başladı. O Ses Türkiye’nin formatı gereği her yıl dört farklı jüri üyesi belirleniyor ve bu isimler genellikle değişiyor.

 

 

O Ses Türkiye Program Formatı

 

O Ses Türkiye’ye katılan yarışmacıların finale ulaşmaları için belirli aşamalardan geçmeleri gerekiyor. Yarışmanın birinci turunda jüri üyeleri yarışmacıları arkası dönük bir şekilde dinliyor. Eğer yarışmacının sesi herhangi bir jüri üyesi tarafından beğenilmezse elenmiş oluyor. Bu aşamada jüri üyeleri beğendikleri şarkıcılardan oluşan bir ekip topluyor.

 

Yarışmanın ikinci turunda koç eşliğinde şarkılar tekrardan okunuyor. Birinci seçilen yarışması doğrudan bir sonraki tura geçerken, ikinci ve üçüncüler ikinci şans eşleşmesine kalıyorlar.

 

Yarışmanın üçüncü turu olan düelloda jüri üyeleri yarışmacıları eşleştiriyor ve çeşitli düet performansları sonucunda en iyiler belirleniyor. Sonrasında ise canlı yayınlar, çeyrek final, yarı final ve final şeklinde devam ediyor.

 

 

>>>>> O SES TÜRKİYE CANLI İZLE <<<<<

 

O Ses Türkiye Jüri Üyeleri 2021 -2022

 

Şimdiye kadar O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda birbirinden ünlü isimler oturdu. O Ses Türkiye’nin 2021 – 2022 sezonunda jüri üyeleri Beyazıt Öztürk, Murat Boz, Ebru Gündeş ve Oğuzhan Koç’tan oluşuyor. Oğuzhan Koç’un ilk defa jüri üyeliği yapacağı O Ses Türkiye’de Beyazıt Öztürk’ün takımından henüz hiç kazanan yarışmacı olmadı. Daha önce Murat Boz’un takımından iki kişi ve Ebru Gündeş’in takımından bir kişi yarışmanın birincisi oldu.

 

Kaçırmak istemeyenler için O Ses Türkiye, her Cumartesi saat 20.00’de TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

 

 


20.11.2021